Łukasz Pszczołowski 2013-05-07

Pokrętło radełkowane MBT+I Color

Pokrętło radełkowane MBT+I Color

Pokrętło MBT+I z kolorowymi zaślepkami jest efektem rozwoju istniejącego już wcześniej produktu o tym samym oznaczeniu. Dzięki wprowadzonym zmianom konstrukcyjnym i technologicznym znacznie rozszerzyła się funkcjonalność tego elementu przy niezmienionej cenie.

W nowej wersji, środkowa część korpusu pokrętła została wydzielona i stanowi obecnie zaślepkę. Można ją zamówić w jednym z sześciu dostępnych standardowo kolorów : czarny (C9), pomarańczowy (C2), szary (C3), żółty (C4), niebieski (C5) oraz czerwony (C6).
Kolejną zmianą było zwiększenie wysokości całego pokrętła, dzięki czemu radełkowany wieniec brzegowy jest bardziej odsunięty od powierzchni mocowania(wymiar l2 . Sprzyja to pewniejszemu chwytowi i łatwiejszemu użytkowaniu przez operatora.
Nowe pokrętła MBT+I występują w wielu standardowych wielkościach, w zakresie średnic od 39,5 do 100mm. Jako element montażowy zastosowano mosiężną wkładkę z gładkim otworem nieprzelotowym. Pokrętło dostarczane jest w zestawie z wkrętem dociskowym do osiowego zabezpieczenia na wałku, zgodnie z UNI 5929-85.
Pokrętła radełkowane serii MBT+I mogą być stosowane zarówno do regulacji wymagających wielu obrotów elementu napędowego, jak i precyzyjnych doregulowań w niewielkim zakresie.
Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie katalogowej produktu podanej poniżej:
http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9471/4/83/pokretla-z-radelkowaniem-w-sciety-diament-i-rekojescia-obrotowa/mbt+i-color/eg/
Autor: Łukasz Pszczołowski
Redakcja: Elesa+Ganter Polska
Informacje o ofercie ELESA+GANTER znajdują się w katalogu podstawowym 038 (wersja polskojęzyczna) lub na stronie: www.elesa-ganter.pl
Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów
Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)Łukasz Pszczołowski
Na podstawie: www.elesa-ganter.info.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii