Termoplus

Mazowieckie Warszawa 02-867
Baletowa 30B

NIP:951-233-49-44

Osoba kontaktowa: Andrzej
 

Thermoplus istnieje na rynku automatyki przemysłowej i chłodniczej od 2003 roku. Zakres naszej działalności obejmuje urządzenia do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, wilgotności oraz innych wielkości fizycznych.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę regulatorów do wielu zastosowań. Wśród nich znaleźć można sterowniki do klimatyzacji, klimakonwektorów, pieców grzewczych. Występują one w kilkunastu wariantach z pośród których możemy wyróżnić regulatory 2,4-kanałowe, PID, przemysłowe, z wejściami i wyjściami analogowymi 0...10V/4...20mA, wyposażonymi w timery, procesowe oraz regulatory z krzywą grzania.

Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo techniczne i dobór aparatury kontrolno pomiarowej. Szeroka oferta, towar dostępny "od ręki" oraz doświadczenie pozwala na szybką realizację prostych oraz złożonych układów automatyki dopasowanych do Państwa potrzeb.

Współpracujemy z producentami z całego świata, dostarczając urządzenia kontrolno-pomiarowe najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Szeroka gama produktów pozwala dobrać urządzenia z różnych pólek cenowych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy EMKO oraz właścicielem marki ESCO.