Strona Główna > Katalog firm > AIUT Sp. z o.o.

AIUT Sp. z o.o.

śląskie Gliwice 44-109
ul. Wyczółkowskiego 113

NIP:6310200340

Osoba kontaktowa: Jolanta Adamczyk
 

Przedsiębiorstwo działa od 1991 roku w kraju i za granicą i jest uznanym dostawcą usług z zakresu:

  • AUTOMATYKA I ELEKTRYKA DLA PRZEMYSŁU : Projektowanie układów zasilania i sterowania, AKP, oprogramowania i wizualizacji. Oprogramowanie: sterowników i systemów DCS, SCADA  i zarządzania produkcją . Dostawy i montaż obiektowy: Prefabrykacja szaf sterowniczych, elektrycznych i pulpitów;  Dostawy i montaż tras kablowych, okablowania, aparatury elektrycznej i AKPiA. Testy, rozruch, szkolenia i serwis.
  •  ROBOTYKA: Projekt, wykonanie i wdrożenie zrobotyzowanych stanowisk i linii produkcyjnych. Rozwiązania oparte o napędy liniowe, siłowniki elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne, serwonapędy i roboty przemysłowe czołowych producentów: ABB, Comau, Fanuc, Kuka, Motoman (Yaskawa).
  • TELEMETRIA: Zarządzanie zbiornikami paliw oraz licznikami gazu i ciepła. Kompletne rozwiązanie umożliwiające odczyt liczników ciepła i gazu.
  •  INFORMATYKA: Dostawa i instalacja systemu Maximo firmy IBM, Usługi wdrożeniowe i specyficzne rozwiązania informatyczne.

Odbiorcami naszych usług są firmy krajowe i zagraniczne przemysłu: samochodowego, wapienniczego i budowlanego, paliwowego i energetycznego, chemicznego, hutniczego i metalurgicznego, meblowego, papierniczego, spożywczego, ochrony środowiska i wielu innych.