Vinci Home

Mazowieckie Izabelin 05-080
Poniatowskiego 28

NIP:545-167-78-36

Osoba kontaktowa: Mariusz Puszko
 

Jesteśmy polską firmą zrodzoną z pasji i zamiłowania do nowoczesnych rozwiązań. Cechuje nas profesjonalizm i doświadczenie. Wykonujemy inteligentne domy w różnych systemach BMS dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy system inteligentnego budynku – Taki który jest dopasowany precyzyjnie do Państwa potrzeb. Nasi specjaliści to prawdziwi ludzie renesansu: projektanci, doradcy i jednocześnie instalatorzy. Jesteśmy wizjonerami o niezaspokojonej ciekawości, która napędza nas do działania. Stąd też nazwa Vinci Home. Na cześć niezwykłego człowieka, którego postać najlepiej oddaje ducha naszej firmy.

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji Inteligentnego domu. Każdą realizację traktujemy indywidualnie i spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań dobieramy takie, które najlepiej odpowiadają charakterowi inwestycji (między innymi KNX, Fibaro, LCN, Wago, Satel itp).

Nasza oferta obejmuje:

- Sterowanie oświetleniem
- Sterowanie ogrzewaniem
- Sterowanie klimatyzacją
- Sterowanie roletami
- Wizualizacja i zdalne sterowanie domem
- Multiroom i kino domowe
- Sieć LAN oraz TV-SAT
- Systemy alarmowe
- Monitoring video
- Ogrzewanie rynien i podjazdu


Zajmujemy się również pełną automatyką ogrodu. Od systemów podlewania, poprzez pogląd kamer i alarm dookoła domu, aż po kontrolę jakości wody w oczku wodnym