Strona Główna > Katalog firm > Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.

Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.

śląskie Gliwice 44-100
ul. Zwycięstwa 17 lok. 5

NIP:6312631825
 

Tekniska Polska jest firmą inżynierską specjalizującą się w teletransmisji danych przemysłowych. Działamy w systemie *"projektuj i buduj"*, realizując projekty pod klucz.

W swoich wysiłkach skupiamy się na konsultingu technicznym, komplementacji oraz realizacji dostaw pod klucz, dla kompletnych systemów teletransmisyjnych, komputerów przemysłowych, SCADY, paneli operatorskich HMI oraz specjalistycznych anten.

Naszą dewizą jest „tylko przemysłowa teletransmisja” nie interesują nas quasi-przemysłowe aplikacje, w których liczne firmy stosują urządzenia biurowe, które mają stanowić kompromis między: ceną a jakością. Tekniska Polska, nie korzysta z tego kompromisu i nie wybiera drogi na skróty, oferując tylko sprawdzone rozwiązania dedykowane dla trudnych rozwiązań przemysłowych.

*Tekniska Polska*, jest zorientowana głównie na współpracę z tymi integratorami systemów, którzy w swych projektach wykorzystują przemysłowe media teletransmisyjne, będąc świadomymi jakości oferowanych przez nas rozwiązań i faktycznych certyfikatów, potwierdzających tę klasę urządzeń światowych liderów takich jak:

  • Westermo Teleindustri (Szwecja)
  • Garrettcom (USA)
  • Elpro Technologies (Australia)
  • Nematron
  • Completech (Finlandia)


www.tekniska.pl