Strona Główna > Katalog firm > Home Systems

Home Systems

Mazowieckie Piaseczno 05-500
Reja 11a

NIP:123-10-48-556

Osoba kontaktowa: Łukasz Mirkowski
 

Zajmujemy się projektowaniem oraz realizacją wszelkich instalacji elektrycznych i teletechnicznych stosowanych w budynkach prywatnych jak i komercyjnych.
Specjalizujemy się w automatyce budynków oraz integracji systemów. Tworzymy m.in. zintegrowane systemy sterowania oświetleniem, żaluzjami, ogrzewaniem, dźwiękiem multiroom jak również automatykę wentylacji i klimatyzacji. Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami w tworzeniu instalacji elektrycznych, telewizji dozorowej i systemów alarmowych.
Wszystkie systemy i ich integrację projektujemy samodzielnie we własnym zakresie. Jesteśmy certyfikowanymi użytkownikami aplikacji AUTOCAD firmy AUTODESK.
Firma posiada w swoich szeregach trzech inżynierów systemów, którzy są certyfikowanymi integratorami KNX assocation.
Jesteśmy partnerem firm ABB, Jung, Merten, Berker, Gira, MDT, produkujących urządzenia pracujące w systemie KNX, oraz Crestron – systemy multiroom i Kieback&Peter – automatyka budynków.
Mamy duże doświadczenie w zakresie programowania powyższych urządzeń, które wykorzystaliśmy realizując już kilkanaście budynków rezydencjonalnych i wykonując kilka integracji w budynkach komercyjnych m.in. serwisując instalacje KNX zintegrowane z systemem DALI.