Targi

Targi | Szkolenia | Konferencje

Targi: ENERGETAB 2010

W organizowanych już po raz 23. targach ENERGETAB weźmie udział ok. 600 firm z Polski oraz kilkunastu krajów Europy i Azji, w tym także firmy zgrupowane w sektorach hiszpańskim i szwajcarskim.

Spośród nich ok. 90 ekspozycji zlokalizowanych będzie w nowo otwartej hali wielofunkcyjnej. Wśród wystawców nie zabraknie widących przedstawicieli branży elektrochemicznej i energetycznej, jak na przykład: ABB, Apator Control, Areva, Belos-PLP, Cantoni, Elektrobudowa, Elektromontaż, Elkomtech, Eltel Networks, Enegoaparatura, Energopomiar, Europoles, Jean Mueller, Medcom, Mikronika, Nexans, Phoenix Contact, PKP Energetyka, PSE - Operator, Relpol, Siemens, Schreder, Tauron, Tele-Fonika, ZPUE.

Targi: HPS 2010 - Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów

Międzynarodowe Targi HPS, organizowane w Katowicach co dwa lata stwarzają doskonałą okazję do zapoznania się z krajową i zagraniczną ofertą z dziedziny systemów i napędów hydraulicznych i pneumatycznych, technik pomiarowych, sterowników oraz systemów automatycznych. To prezentacja najnowszych urządzeń i technologii pojawiających się na polskim rynku. Przekrój branż i okazja porównania specjalistycznych ekspozycji skupionych w jednym miejscu i czasie. To jedyna, największa - specjalistyczna ekspozycja w Polsce, która z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem najlepszych firm z kraju i zagranicy. Ostatnia edycja targów okazała się rekordową - udział wystawców zwiększył się o 25%.

Targi: IV Międzynarodowa Wystawa Wynalazków i Innowacji

Międzynarodowa Wystawa Wynalazków i Innowacji  IWIS 2009 odbędzie  się będzie 1-3 czerwca 2009 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Wystawa dostępna będzie dla publiczności w godzinach 10.00 - 16.00.
Wybór miejsca nie jest przypadkowy. PKiN to nie tylko najlepiej skomunikowany ale i najbardziej znany punkt Stolicy. Dotarcie do niego nie jest problemem zarówno dla osób, które zdecydują się przyjechać samochodem (parking na ponad 1000 aut) jak i pociągiem (Dworzec Warszawa Centralna sąsiaduje z Pałacem). Trasę z lotniska Okęcie do PKiNu pokonać można w 10 minut!
Do dyspozycji Wystawców i Gości pozostają okoliczne hotele, z których do Pałacu dotrzeć można pieszo w ciągu 2-3 minut.

  • Data imprezy: 2010-09-22 do 2010-09-23

Targi:

Targi te to szeroka prezentacja najnowszych osiągnięć i propozycji z zakresu techniki ciepłowniczej, systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Przygotowana też będzie specjalna ekspozycja dotycząca energooszczędnych technik grzewczych, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, nowoczesnych systemów zapewniania komfortu cieplnego pomieszczeń.

  • Data imprezy: 2010-09-24 do 2010-09-26

Targi: XII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH

XII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH w Targach Kielce to najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparatura badawcza i najnowsze wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych.
Swoje stoiska na tych targach mają liderzy rynku - największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. CONTROL-TECH odwiedza coraz więcej kontrahentów chcących nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawicieli szeroko pojętej nauki, zainteresowanych nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy. Podczas targów można zobaczyć między innymi twardościomierze, mikroskopy inspekcyjne i pomiarowe, urządzenia do pomiaru chropowatości, wagi przemysłowe, narzędzia, wiskozymetry laboratoryjne i przemysłowe oraz wiele innych urządzeń związanych z kontrolą jakości i pomiarami. Kieleckie targi CONTROL-TECH to doskonałe połączenie świata nauki i biznesu.

  • Data imprezy: 2010-09-28 do 2010-09-30

Targi: MESUREXPO 2010

Whole Range of Measurement and Instrumentation Solutions for Research and Industrial Applications

  • Data imprezy: 2010-10-06 do 2010-10-06

Targi: Technicon - Innowacje. 7.Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji

Technicon - Innowacje. 7.Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji

Targi: Technicon - Innowacje. 6.Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji

Technicon - Innowacje. 7.Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji

Targi: XI Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM

Zakres branżowy targów ALARM:
systemy sygnalizacji włamania, napadu, pożaru;
monitoring wizyjny miast (główne ulice, osiedla);
systemy telewizji przemysłowej;
monitoring obiektów (stadiony, hale sportowe, sądy, supermarkety, stacje paliw, dworce PKP i PKS);
satelitarny monitoring pojazdów;
wyposażenie policji, straży miejskiej, firm ochroniarskich;
usługi detektywistyczne;
zabezpieczenia imprez masowych;
projektowanie systemów monitoringu;
zabezpieczenia mechaniczne (kraty, rolety antywłamaniowe);
agencje ochrony;
firmy ubezpieczeniowe.

  • Data imprezy: 2010-11-04 do 2010-11-05

Targi: Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów

WIRTOTECHNOLOGIA  to jedyne w Polsce targi poświęcone szeroko pojętemu zagadnieniu Rapid Prototyping, profesjonalnym systemom inżynierskim CAD/CAM, metrologii przemysłowej, skanerom laserowym, inżynierii odwrotnej oraz wzornictwu przemysłowemu.

  • Data imprezy: 2010-11-17 do 2010-11-19