InplusPR 2014-02-28

OŚWIETLENIE W SALONACH MEBLOWYCH – SALON AGATA MEBLE

OŚWIETLENIE W SALONACH MEBLOWYCH – SALON AGATA MEBLE

W połowie sierpnia został otwarty nowy salon AGATA MEBLE w Krakowie, dla którego firma TRILUX przygotowała kompleksowy projekt oświetlenia. Koncepcja powstała z myślą o poszczególnych sekcjach tematycznych tak, aby zapewnić nie tylko właściwą ekspozycję mebli, ale również komfort klientów odwiedzających salon. W przypadku projektowania oświetlenia w miejscach takich jak np. sklep meblarski, bardzo ważną rolę odgrywa kolor produktów, na których odbiór wpływa bezpośrednio zastosowane oświetlenie. Wykorzystanie lamp metalohalogenkowych pozwala na uzyskania bardzo dobrego oddawania barw, czego najlepszym przykładem jest salon AGATA MEBLE. 

Oświetlenie, które zastosowano w krakowskim salonie oparte jest na rozwiązaniach konwencjonalnych. Bazuje na oprawach metalohalogenkowych z różnobarwnymi odbłyśnikami - srebrnymi, jasno i głęboko złotymi. Dzięki temu, w pomieszczeniach udało się stworzyć nastrój podobny do tego, który panuje w domu w różnych porach dnia. Wykorzystane rozwiązania oświetleniowe oraz nowa koncepcja organizacji sklepu podkreśla także uniwersalność sklepu, w którym możemy znaleźć meble zarówno w nowoczesnym, jak i starym stylu. 
Wykorzystane w projekcie oprawy to m.in Stratus Vario oraz Scenic Plus - reflektor natynkowy kierunkowy ze sprawdzoną techniką wysokich ciśnień. Jest to bardzo elastyczna oprawa, doskonała jako oświetlenie akcentujące wszelkich powierzchni sprzedażowych, od małych sklepów po duże markety. Ponadto doskonale nadaj się do rozświetlenia i inscenizacji wystaw sklepowych, a w pojedynczych przypadkach również do płaszczyznowego oświetlenia towaru. 
Startus Vario to oprawa okrągła przystosowana do uniwersalnych zadań oświetleniowych. Do oświetlenia o efekcie punktowym po oświetlenie określonych obszarów wyposażenia - zawsze zapewniają one spokojny i jednolity wygląd sufitu. Oprawy te przystosowane są zarówno to lamp metalohalogenkowych jak i diod LED.. Dostępna w trzech kolorach (białym, szarym, czarnym), umożliwiająca szerokie wychylenie (do 60 stopni) bardzo dobrze sprawdzi się w roli punktowego oświetlenia ekspozycji. 
Kontakt dla mediówMagdalena TYRKAJunior Media Managerm.tyrka@inplusPR.pl GMS 500.244.744 
Informacje o firmie
TRILUX Polska to sprawdzony partner i konsultant w zakresie wszelkich wyzwań dotyczących kreowania m.in. unikalnej przestrzeni handlowej z rozwiązaniami oświetleniowymi w roli głównej. Dowodem jest pozycja lidera na niezwykle wymagającym rynku niemieckim i kompleksowa realizacja projektów dla wielu międzynarodowych klientów retail. Zespół ekspertów TRILUX jest gotowy do współpracy, która ma przynieść sukces rynkowy zgodnie z filozofią marki danego klienta.
TRILUX powstał w 1912 roku w Niemczech i od ponad 100 lat jego cechami charakterystycznymi są zwracanie bacznej uwagi na potrzeby klientów, niestrudzona siła innowacji (szereg nagród za wzornictwo) oraz głęboko zakorzeniona świadomość jakości, przejawiająca się w niezawodności oferowanych rozwiązań. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.trilux.com/pl.InplusPR

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii