Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2023-11-21

Smart-Ex 03 – nowy iskrobezpieczny smartfon 5G firmy Pepperl+Fuchs do cyfryzacji w obszarach zagrożonych wybuchem

Smart-Ex 03 – nowy iskrobezpieczny smartfon 5G firmy Pepperl+Fuchs do cyfryzacji w obszarach zagrożonych wybuchem

 
Pepperl+Fuchs przedstawia nowy, iskrobezpieczny smartfon Smart-Ex 03 z obsługą standardów 5G i Wi-Fi 6, który został w całości opracowany przez nasz europejski oddział.


 To 6-calowe urządzenie łączy w sobie całą wiedzę spółek zależnych firmy Pepperl+Fuchs, w tym ECOM Instruments - pioniera w dziedzinie iskrobezpiecznych urządzeń mobilnych oraz Aava Mobile - eksperta w dziedzinie tabletów przemysłowych i technologii bezprzewodowej transmisji danych.
 

Smartfon, wyposażony w system operacyjny Android 13, jest zgodny z najnowszymi standardami technologicznymi, takimi jak 5G, Wi-Fi 6 i eSIM, dzięki czemu nadaje się idealnie do zastosowań na całym świecie w publicznych i prywatnych sieciach dostawców usług telefonii komórkowej. Dzięki szybkiej i bezpiecznej transmisji dużych ilości danych, użytkownicy mogą korzystać z wielu funkcji w zakresie komunikacji i współpracy, takich jak zdalne wsparcie, wideokonferencje czy push-to-talk.

Smart-Ex 03 jest predestynowany do szerokiego zakresu zastosowań z takich obszarów, jak komunikacja, cyfrowe przepływy pracy i zarządzanie zleceniami, bezpieczeństwo operacyjne, skanowanie, zarządzanie aktywami, konserwacja predykcyjna, aplikacje rzeczywistości rozszerzonej lub integracja IoT. Pracownicy w całym łańcuchu wartości w przemyśle przetwórczym, wodorowym, energetycznym lub produkcji akumulatorów, mogą zatem czerpać korzyści z kompleksowych procesów cyfrowych, również w obszarach zagrożonych wybuchem.

Dzięki obsłudze 5G, Smart-Ex 03 oferuje duże możliwości komunikacyjne, w tym umożliwia niezawodną transmisję danych z dużą szybkością do 10 Gbps przy opóźnieniu mniejszym niż 5 ms.
Podpis: Wprowadzając iskrobezpieczny model Smart-Ex 03, firma Pepperl+Fuchs prezentuje swój pierwszy smartfon z obsługą standardów komunikacyjnych 5G i Wi-Fi 6. Aby zapewnić elastyczną pracę w sieciach publicznych i prywatnych, pracownicy mobilni mają teraz smartfony, które obsługują wszystkie scenariusze aplikacji cyfrowych, nawet w trudnych warunkach pracy.
Podpis: Nowy 6-calowy smartfon Smart-Ex 03 oferuje innowacyjną możliwość monitorowania własnego stanu.


 


O firmie Pepperl+Fuchs
Firma Pepperl+Fuchs, zatrudniająca 6600 pracowników na całym świecie, odnotowała sprzedaż w wysokości 790 mln euro w 2021 r. Jest jedną z czołowych firm w dziedzinie technologii czujników przemysłowych i ochrony przeciwwybuchowej. Siedziba w Mannheim w Niemczech stanowi podstawę technicznej wiedzy firmy, w której inżynierowie i specjaliści badają i rozwijają najnowsze technologie i produkty. Firma Pepperl+Fuchs, założona w 1945 roku jako mała firma rodzinna, jest obecnie reprezentowana na wszystkich kontynentach przez ponad 40 oddziałów. Nasza globalna obecność zapewnia to, co najlepsze z obu światów: najwyższe standardy techniczne oraz wydajne i dochodowe zakłady produkcyjne. Firma Pepperl+Fuchs stała się partnerem dla użytkowników technologii automatyzacji na całym świecie i oferuje najbardziej wszechstronne portfolio wypróbowanych i przetestowanych komponentów spełniających wymagania automatyzacji produkcji i automatyzacji procesów.

 


Pepperl+Fuchs Sp. z.o.o.
Al. Krakowska 131
02-180 WARSCHAU
Poland
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 22 3988 125
Fax : +48 22 8866 127
tbelenkova@pl.pepperl-fuchs.com


Pepperl + Fuchs SE
Lilienthalstraße 200
68307 Mannheim
GERMANY
pa-info@de.pepperl-fuchs.com
Tel.:+49 (0) 621 776-1111
Fax: +49 (0) 621 776-271111
SCHMITT Irmtraud
Phone : +49 (0) 621 776-1215
Fax : +49 (0) 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii