Strona Główna > Katalog firm > PiA-ZAP Monitoring Zużycia Energii

PiA-ZAP Monitoring Zużycia Energii

Lubelskie Puławy 24-110
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

NIP:7160017869
 

PiA-ZAP Rozdzielnice Elektryczne                                           

PiA-ZAP dostarcza zaawansowane usługi dla swoich klientów. Przedsiębiorstwo działa w Puławach i działa na rynku od 1993 roku. Zostało założone na bazie Zakładu Pomiarowego działającego w strukturze Z.A. Puławy S.A. Pierwotnie profil działalności obejmował dozór układów pomiarowych oraz remonty aparatury kontrolno-pomiarowej dla Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. W tym momencie oferta została poszerzona o usługi projektowania i opracowywania dokumentacji systemów automatyki.

Oferta firmy to całościowe, oparte na pionierskich technologiach fachowe usługi z zakresu automatyki przemysłowej i systemów elektrycznych, wykonywania pomiarów fizykochemicznych, prace elektryczne i utrzymania ruchu.

Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników, gotowych do przekazania swoim klientom wszechstronnej i kompetentnej obsługi w doborze adekwatnych rozwiązań. Niezawodność, terminowość, najwyższa jakość zatwierdzona przez nagrody i certyfikaty, szacunek klientów, rozległa panorama artykułów – to najważniejsze atuty firmy.

PiA-ZAP Monitoring Zużycia Energii – całkowita oferta zaprezentowana jest na stronie WWW. Zapraszamy!