Produkty

Uwaga! Promocja Somfy – niezwykle atrakcyjne nagrody!

Uwaga! Promocja Somfy – niezwykle atrakcyjne nagrody!

PR Somfy Sp. z o.o. 2014-08-26

Marzysz o inteligentnym domu? Chciałbyś zadbać o komfort i bezpieczeństwo domowników niezależnie od tego gdzie jesteś?

Postaw na produkty firmy Somfy – dbanie o bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak opłacalne.

Każdy Klient Somfy, który kupi i zainstaluje u siebie TaHomę lub zakupi komplet napędów do bramy wjazdowej i garażowej otrzyma dodatkowo możliwość wyboru atrakcyjnych produktów w prezencie. Zyskać można nawet ponad 2000 zł .

Tajemnice stadionu Maracanã w Brazyli

Tajemnice stadionu Maracanã w Brazyli

MondayPR 2014-07-25

Kiedy FIFA dokonała wyboru gospodarza Mistrzostw Świata 2014 wiadomo było, że przed organizatorami stoi wielkie wyzwanie w zakresie infrastruktury. Schneider Electric wyjawia tajemnice stadionu na którym 13 lipca zabrzmiał gwizdek finałowego meczu Mistrzostw Świata w Brazyli.

Na świecie wybudowano już wiele nowoczesnych stadionów. Nie każdy jednak skrywa w sobie takie tajemnice jak ten, który powstał specjalnie na Mistrzostwa Świata w Brazylii. Stadion Marcana, bo o nim mowa, dopiero teraz odkrywa swoje tajemnice, które sprawiają, że jest jednym z najlepszych na świecie obiektów sportowych. Co sprawia, że tak jest? Skalda się na to wiele urządzeń i systemów, które pozwalają nie tylko sprawnie nim zarządzać, ale również sprawiają, że jest efektywny energetycznie.

Automatyka zasilana słońcem

Automatyka zasilana słońcem

2014-07-25

Firma Somfy, w trosce o klientów ceniących komfort i ekologię, rozwinęła ofertę napędów solarnych do osłon zewnętrznych. Obecne rozwiązania, wprowadzone w tym roku, charakteryzują się znacznie większą efektywnością i mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w greenhouse’ach, jak i wszędzie tam gdzie niemożliwe jest podłączenie zasilania.

Napędy Oximo 40 WireFree RTS to alternatywa dla systemów działających przy użyciu przewodu zasilającego. Mają one swoje zastosowanie przede wszystkim tam, gdzie doprowadzenie prądu jest kłopotliwe lub wiąże się z naruszeniem ściany lub fasady. System ten jest całkowicie niezależny, ponadto działa bezawaryjnie i zachowuje sprawność przez wiele lat.

SmartStruxure™ Lite Cafe – nowy komfort picia kawy

SmartStruxure™ Lite Cafe – nowy komfort picia kawy

MondayPR 2014-06-11

Kawiarnie to miejsca wyjątkowe, miejsca spotkań z przyjaciółmi, odpoczynki, zatrzymania się i relaksu. Szczególnie teraz, gdy wiosna trwa w pełni i większość Polaków chętnie spędza czas aktywnie, poza domem. W trakcie takiego czasu ważna staje się nie tylko atmosfera, jaka wytwarza się miedzy spotykającymi się ludźmi, ale również sam komfort miejsca, którym się przebywa. Dlatego właściciele obiektów gastronomicznych już dziś powinni pomyśleć nad wdrożeniem rozwiązań umożliwiających sterownie komfortem cieplnym czy oświetleniem. Tym samym czyniąc swoją inwestycję bardziej rentowną. 

MiCOM P139 – nowe, wielofunkcyjne zabezpieczenie i sterowanie od Schneider Electric

MiCOM P139 – nowe, wielofunkcyjne zabezpieczenie i sterowanie od Schneider Electric

Schneider Electric Polska Sp. z o.o. 2014-05-13

Schneider Electric, światowy lider w dziedzinie zarządzania energią, wprowadził na rynek ekonomiczne, zintegrowane w jednej obudowie urządzenie MiCOM P139 łączące w sobie funkcje zabezpieczenia nadprądowego i sterownika polowego. Funkcje ochrony MiCOM P139 obejmują selektywne zabezpieczenie zwarciowe, zabezpieczenie od zwarć doziemnych oraz przeciążeniowe w systemach wysokiego i średniego napięcia. Dzięki swojej dużej funkcjonalności MiCOM P139 doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach. 

Wprowadzamy nowe sześciokątne głowice światłowodowe z wbudowaną soczewką.

Wprowadzamy nowe sześciokątne głowice światłowodowe z wbudowaną soczewką.

Omron Electronics Sp. z o.o. 2014-04-11

Jako globalny lider w produkcji i wdrażaniu czujników światłowodowych po raz kolejny wzbogaciliśmy nasze portfolio głowic. Nowe głowice sześciokątne z wbudowanymi soczewkami łączą zdecydowanie wyższą wydajność z przyjaznym dla użytkownika sposobem instalacji, nawet w ciasnej przestrzeni. Oferowane po bardzo przystępnej cenie stanowią atrakcyjną alternatywę dla rozwiązań z oddzielnymi soczewkami.
Nowe głowice sześciokątne E32-LT11N/E32-LD11N/E32-LR11NP obejmują modele nadajnik-odbiornik, odbiciowe od lusterka i odbiciowe od obiektu w rozmiarach od M3 do M6. Wszystkie głowice oferują elastyczny przewód światłowodowy dla łatwej integracji z maszyną.

Co nowego na platformie Sysmac? Falowniki w sieci EtherCAT.

Co nowego na platformie Sysmac? Falowniki w sieci EtherCAT.

Omron Electronics Sp. z o.o. 2014-04-11

Każda obecnie wytwarzana maszyna z napędami elektrycznymi wykorzystuje falowniki do zasilania klatkowych silników asynchronicznych, a coraz częściej również silników synchronicznych z magnesami trwałymi.
Falowniki serii MX2 i RX
Popularność, łatwość stosowania i bardzo dobra kontrola napędów elektrycznych spowodowała, że Omron Electronics włączył do swojej oferty falowniki wchodzące w skład urządzeń platformy Sysmac. Koniecznym warunkiem, aby urządzenie mogło w bezpośredni sposób, pracować z kontrolerami Sysmac NJ jest komunikacja w sieci EtherCAT. Patrząc na potrzeby producentów maszyn, głównych użytkowników platformy Sysmac , Omron wprowadził do swojej oferty falowniki serii MX2 i RX.

Nowa płytka Atmel SAMA5D3 Xplained Board od Farnell element14 umożliwia szybkie budowanie prototypów

Nowa płytka Atmel SAMA5D3 Xplained Board od Farnell element14 umożliwia szybkie budowanie prototypów

MondayPR 2014-04-11

Dobrze wyposażony, niedrogi i łatwy w użyciu  zestaw ewaluacyjny z mikroprocesorem firmy Atmel o wyprowadzeniach kompatybilnych z Arduino powiększył rodzinę zestawów Xplained.
Firma Farnell element14 i Atmel ogłosiły wprowadzenie do sprzedaży nowego zestawu ewaluacyjnego Atmel SAMA5D3 Xplained – taniej platformy przeznaczonej do nauki programowania oraz szybkiego wykonywania prototypów urządzeń mikroprocesorowych.

 

Home Center Lite wchodzi na rynek

Home Center Lite wchodzi na rynek

LTM Communications 2014-03-18

o rodziny produktów FIBARO dołączyła właśnie nowa centralka – Home Center Lite. To kompaktowe rozwiązanie, które dzięki połączeniu miniaturyzacji i zaawansowanej technologii pozwala szybko i skutecznie zbudować system inteligencji budynkowej w przystępnej cenie. HC Lite, podobnie jak nagradzana wielokrotnie centralka Home Center 2, stanowi mózg inteligentnego domu. Przy jej wykorzystaniu można zautomatyzować nawet największy obiekt i zarządzać w nim aż 230 urządzeniami. Dzięki bezprzewodowej komunikacji w technologii Z-Wave montaż całego systemu nie wymaga jakiegokolwiek remontu czy kosztownych modyfikacji. Istnieje możliwość zainstalowania go w każdej nieruchomości – nawet w pełni wykończonej.

FIBARO na targach CeBIT 2014

FIBARO na targach CeBIT 2014

LTM Communications 2014-03-10

W Hanowerze rozpoczęły się właśnie targi technologiczne CeBIT 2014 – jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie. Nie zabraknie na nich Polaków. Swoje produkty od 10 do 14 marca prezentować będzie między innymi firma Fibar Group, producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO.

Odbywające się w niemieckim Hanowerze wydarzenie uważane jest za jedną z najważniejszych na świecie wystaw prezentujących najnowsze technologie i rozwiązania IT dla domu i biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji międzynarodowych targów CeBIT będzie „datability”, czyli zdolność przetwarzania i wykorzystania ogromnych ilości danych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 >