LTM Communications 2014-04-11

Fibar Group uczestnikiem POLAND IT trade show

Fibar Group uczestnikiem POLAND IT trade show

Fibar Group dołączyło do projektu POLAND IT trade show. Przez kolejne dwa lata będzie prezentować swoje produkty na międzynarodowych imprezach technologicznych. Najbliższa – IT Solutions Expo 2014 – odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia w Göteborgu.

Projekt POLAND IT to branżowy program promocji, którego celem jest wykreowanie nowych, silnych polskich marek, rozpoznawanych na całym świecie. Ma on za zadanie również poprawić wizerunek polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej, wzmocnić jej konkurencyjność oraz dać możliwość nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych i wypromowania polskich specjalistów eksportowych.

Odbywające się w szwedzkim Göteborgu wydarzenie, uważane jest za jedną z najważniejszych na świecie wystaw, prezentujących najnowsze technologie i rozwiązania IT. Wystawa skupia się na rozwoju biznesu opartym na zaawansowanych technologiach. Odwiedzający mają szansę zobaczyć najnowsze rozwiązania marketingowe i rynkowe, które uproszczą i usprawnią codzienną pracę, co doprowadzi do zwiększenia zysku. Najlepsi na świecie przedsiębiorcy i innowatorzy w tej dziedzinie zdradzą, jak za pomocą zaawansowanych rozwiązań technicznych osiągnąć sukces. Impreza jest także szansą na zapoznanie się z aktualnymi trendami w branży i nowymi produktami. Uczestniczą w nich zarówno użytkownicy, jak i dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Liczne wydarzenia towarzyszące pozwalają także nawiązać ciekawe kontakty biznesowe. W Szwecji nie zabraknie również Polaków. Swoje produkty prezentować będzie między innymi firma Fibar Group, producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO.
       – Zarówno dla nas, jak i dla pozostałych wystawców z Polski, udział w IT Solutions Expo 2014, to szansa na rozwój relacji biznesowych między firmami z całego świata, które zajmują się innowacyjnymi technologiami. Mamy możliwość ponownie udowodnić, że nasze rozwiązania IT są na światowym poziomie oraz przedstawić ofertę, która z pewnością okaże się konkurencyjna – mówi Joanna Ossowska, dyrektor ds. marketingu Fibar Group. – W ciągu najbliższych dwóch lat będziemy prezentować nasze produkty na największych imprezach technologicznych, między innymi w Hiszpanii na EXPO Mobile World Congress, Brazylii – Futurecom czy Japonii – Japan IT WEEK – dodaje.


Więcej informacji:

Marcin Trydeński
LTM Communications
+48 791 848 048
marcin.trydenski@agencja-ltm.pl


* * *

Firma Fibar Group z Poznania to producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO. Dzięki systemowi FIBARO możemy sterować nie tylko sprzętami RTV i AGD, ale też oświetleniem, poziomem temperatury, roletami, markizami, bramami i furtkami, alarmem oraz systemem monitoringu. Systemem zarządza się za pośrednictwem komputera lub telefonu. Można nim również sterować głosowo za pomocą specjalnej aplikacji LiLi. Określone działania są także automatycznie uruchamiane przez system na podstawie informacji zbieranych przez czujniki oraz GPS. Dzięki temu, iż jest to rozwiązanie bezprzewodowe, instalacja systemu jest zupełnie bezinwazyjna.

Firma Fibar Group jest laureatem licznych nagród, między innymi zdobywcą tytułu National Champion w konkursie European Business Awards 2013/2014, godła Firma Roku 2013, a także – dwukrotnie – tytułu Lider Innowacji i Rozwoju. System inteligentnego domu FIBARO zdobył także pierwszą nagrodę podczas III Wystawy Teletechnika, Nagrodę Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w konkursie na Najlepszy wyrób XI Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2013 oraz nagrodę Złoty Volt za najlepszy produkt elektrotechniczny przyznaną przez Polską Izbę Gospodarczą Elektrotechniki. Firma FIBAR zarządzająca systemem FIBARO dwa razy z rzędu zwyciężyła w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz w kategorii Gadżet i elektronika (w 2012 r. nagrodzona została centralka Home Center 2 a w 2013 r. Wall Plug – najmniejszy na świecie inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii). W 2013 r. firma wygrała w konkursie Rzeczpospolitej i otrzymała tytuł Młodej Marki Sukcesu. W tym samym roku uzyskała też nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. W 2014 r. otrzymała natomiast certyfikat Dobra Marka 2014.LTM Communications

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii