Lukasz Sendecki 2012-06-14

Zmiana w Zarządzie Mitsubishi Electric w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Zmiana w Zarządzie Mitsubishi Electric w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Mitsubishi Electric Factory Automation ma przyjemność poinformować, że stanowisko regionalnego Dyrektora Oddziału w Europie Środkowo- Wschodniej (region Central Eastern Europe) objął Hitoshi Namba. Bezpośrednio przed objęciem tej funkcji został on powołany na stanowisko Prezesa polskiego oddziału Mitsubishi Electric. Dokonane zmiany podkreślają duże znaczenie strategiczne regionu CEE.

Hitoshi Namba kontynuuje dzieło Hirokazu Sanjo, który rozpoczął dynamiczny rozwój biznesu automatyki przemysłowej w regionie Europy Środkowo -Wschodniej, włączając Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Słowenie oraz inne państwa bałkańskie.

Hitoshi Namba podjął pracę w Mitsubishi Electric ponad 20 lat temu. Początkowo, w 1989 roku, został on zatrudniony w pionie Informacji i Komunikacji. Następnie aktywnie pracował na różnych stanowiskach w Europie i Japonii, gdzie nabył rozległe doświadczenie w wielu dziedzinach biznesu. Od 2006 roku do chwili objęcia obecnego stanowiska w Balicach pełnił on istotne funkcje w oddziale automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric w Japonii.

Hitoshi Namba jest wielkim entuzjastą Europy, który mówi już po niemiecku i francusku, a obecnie uczy się polskiego i rozwija swoje inne hobby: grę w golfa.

Hartmut Pütz, Prezes Europejskiej Grupy Biznesowej Mitsubishi Electric Factory Automation wyraził wielkie zadowolenie z obecności Hitoshi Namba w zespole: „Posiadając szerokie profesjonalne doświadczenie, pan Namba jest doskonale przygotowany do skutecznego zarządzania i dalszego rozwijania biznesu automatyki przemysłowej w tym ważnym regionie”.

Hitoshi Namba jest bardzo zadowolony z wyzwań, jakie stawia przed nim oddział Mitsubishi Electric w Polsce i w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Powiedział on: „Polska i region CEE w szybkim tempie zyskują renomę centrum doskonałości produkcyjnej i cieszymy się na możliwość odegrania istotnej roli w rozwoju całego regionu, jako partner w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej.”Lukasz Sendecki
Na podstawie: mitsubishi-automation.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii