Siemens 2012-07-26

Polska ważnym rynkiem dla Siemensa – wizyta rozszerzonego zarządu koncernu w Warszawie

Polska ważnym rynkiem dla Siemensa – wizyta rozszerzonego zarządu koncernu w Warszawie

Bardzo dobre wyniki, jakie osiągnęła polska spółka Siemensa w 2011, skłoniły zarząd Siemens AG do organizacji swojego kwartalnego posiedzenia w Warszawie. W dniach 10 i 11 lipca 2012 roku odbyło się spotkanie rozszerzonego zarządu Siemens AG pod przewodnictwem prezesa Petera Loeschera, w którym wezmą ponadto udział wszyscy szefowie branż koncernu, a także szefowie polskiej spółki – Peter Baudrexl i Dominika Bettman wraz z całym zarządem.

Podczas wizyty goście nie tylko omawiali wyniki i plany, ale także poznawali projekty realizowane w Polsce, spotykali się z kluczowymi klientami i osobistościami świata biznesu, nauki i polityki. Okazją do rozmów były rozliczne spotkania indywidualne, jak i uroczysta kolacja na Zamku Królewskim w Warszawie.

Przedstawiciele mediów mieli również okazję rozmowy i wywiadów z prezesem oraz członkami zarządu. Wszyscy chętnie docenili możliwość poznania działalności Siemensa z nieco bardziej globalnej perspektywy.

Menedżerowie mieli również okazję spotkać się z pracownikami podczas Top Talents Breakfast oraz spotkania Town Hall. Pracownicy Siemensa w Polsce byli zainteresowani różnymi aspektami działalności firmy i zadawali wiele pytań dotyczących przyszłości firmy.

Polska przyciągnęła ogromne zainteresowanie koncernu Siemens nie tylko z uwagi na świetne wyniki polskiej spółki, lecz przede wszystkim z uwagi na dynamiczny rozwój kraju, jego umiejętność radzenia sobie ze skutkami kryzysu światowego, stabilną politykę gospodarczą oraz zainteresowany wszechstronną modernizacją rynek.Siemens
Na podstawie: siemens.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii