Joanna Dunin-Kęplicz 2012-09-13

Firma EMC i jej dział zabezpieczeń RSA uhonorowane czterema tytułami Firmy Roku w rankingu ARC magazynu CRN

Magazyn CRN nagrodził EMC już po raz szósty. W kategoriach sieciowych systemów pamięci masowej dla przedsiębiorstw, oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz sieciowych systemów pamięci masowej dla małych i średnich firm EMC otrzymał najwyższe oceny w swojej klasie pod względem innowacyjności produktów, wsparcia i współpracy z partnerami. Dział RSA został laureatem w kategorii sieciowego oprogramowania zabezpieczającego.

Firma EMC Corporation  poinformowała, że po raz szósty z kolei otrzymała tytuł Firmy Roku (Company of the Year) w kategorii sieciowych systemów pamięci masowej dla przedsiębiorstw oraz oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych po awarii, a po raz drugi - w kategorii sieciowych systemów pamięci masowej dla małych i średnich firm, w prestiżowym rankingu Annual Report Card (ARC) magazynu CRN za rok 2012.  RSA, dział zabezpieczeń EMC, również został uhonorowany tym tytułem w kategorii sieciowego oprogramowania zabezpieczającego. Nagrody ARC są uważane za wzorzec doskonałości w społeczności partnerów handlowych branży informatycznej i traktowane jako standard branżowy w ich relacjach z dostawcami.

Zespół badawczy ARC z firmy UBM Channel przeprowadził ankietę wśród ponad 3700 producentów rozwiązań informatycznych z Ameryki Północnej reprezentujących 23 kategorie, aby ocenić ich zadowolenie z produktów, wsparcia i programów partnerskich oferowanych przez dostawców. Tytuł Firmy Roku jest przyznawany dostawcy, który otrzyma najwyższe oceny w trzech subkategoriach – innowacyjności produktów, wsparcia i partnerskiej współpracy. Firmie EMC udało się to osiągnąć we wszystkich kategoriach, w których startowałaJoanna Dunin-Kęplicz
Na podstawie: solskibm.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii