Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-06-30

ELESA+GANTER: Nowa siedziba spółki

ELESA+GANTER: Nowa siedziba spółki

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że główny etap zmiany lokalizacji siedziby E+G został ukończony. Nowa lokalizacja stwarza znacznie większe możliwości rozwoju spółki, a co za tym idzie, w wymierny sposób zmieni jej możliwości, także w zakresie obsługi klientów.

Nowa siedziba, poza zwiększoną powierzchnią biurową, umożliwiła stworzenie z prawdziwego zdarzenia sali prezentacyjnej produktów E+G. W nowo przygotowanych pomieszczeniach obecni i przyszli klienci, mogą obejrzeć pełną ekspozycję produktów, wziąć do rąk fizyczne próbki elementów, wszystko zgodnie z przekazywaną filozofią: „na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji danego produktu. Możliwość taką mamy tylko wtedy, gdy wybrany element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły, koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach.”

Nowa siedziba to także znacznie większa powierzchnia magazynowa.

Elesa+Ganter Polska jest w fazie rozbudowywania oraz uzupełniania magazynu. Cały proces zmian logistycznych prowadzi do stworzenia systemu, gdzie każdy standardowy produkt pokazywany w katalogu jest dostępny i dostarczony do klienta w ciągu 24h. Warto w obecnej chwili nadmienić, że już teraz w polskim magazynie Elesa+Ganter dostępnych jest ponad 12.000 produktów z terminem dostawy 24 h.

Wszystkie wprowadzone zmiany wzmacniają pozycję firmy Elesa+Ganter w Polsce, jako lidera w dostawie wysokiej jakości komponentów technicznych do produkcji maszyn i urządzeń.

Na podstawie: elesa-ganter.com.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii