(tł. Sebastian Czarnecki) 2011-03-21

LS industrial Systems zmienia nazwę na LSI.

LS industrial Systems zmienia nazwę na LSI.

W dniu dzisiejszym LS Industrial Systems ogłosił zmianę angielskiej nazwy korporacji na LSIS a tym samym zwiększa udział na rynku światowym.

Na 37. walnym zgromadzeniu akcjonariuszty LSIS w LS Tower w Anyang, które odbyło się 18 marca, grupa zatwierdziła szerego punktów porządku obrad, w tym zmianę jego angielskiej nazwy z "LS Indystrial Systems Co Ltd" na "LSIS Co., Ltd" oraz wybór nowych członków zarządu.

LS Industrial Systems naciskała, aby zmienić nazwę firmy sądząc, że ogólne poczucie granic działalności "Industrial Systems" odwołuje się do swojego tradycyjnego biznesu elektroniki przemysłowej i elektryczne, a tym samym nie przekazuje identyfikacji wizualnej firmy, która jest zaangażowana w różnych obszarach działalności, w tym w zielony biznes.

Nowy znak korporacji "LSI" został stworzony poprzez wprowadzenie liter "I" oraz "S", które reprezentują wizje firmy jako dostawcę "Innovative Solutions" (innowacyjne rozwiązania), "Infra Solution", która odnosi się do ekspancji jej zakresu działalności gospodarczej oraz "Intelligent Solution", co odnosi sie do orientacji wartości realizowanych przez spółkę, przy jednoczesnym zachowaniu jej tożsamości jako dostawcy "Industrial Systems" i jej tradycyjnego obszaru działalności.

"Innowacyjne rozwiązania" ma sugerować "Innowatorzy Innowacji", czyli innowatorów, którzy wkraczają w nowy zakres innowacji, w nowy rdzeń wizji LSI. Stanowi to zaangażowanie firmy w dostarczanie innowacyjnych pionierskich rozwiązań poprzez produkty i usługi.

"Infra Solution" jest pojęciem, które obejmuje infrastrukturę energetyki i automatyki w aspekcie operacyjnym, innym niż konwencjonalnych systemach przemysłowych.

"Intelligent Solution" odnosi się do zapewnienia sprytnych rozwiązań tworzonych poprzez dwukierunkową wymianę informacji pomiędzy dostawcami a użytkownikami, w tej nowej erze, która widzi włączanie technologii IT we wszystkich gałęziach przemysłu. Takie działania mają na celu przekazać zobowiązanie firmy do dominacji na światowym rynku jako globalnego gracza w dziedzinie Smart Grid.(tł. Sebastian Czarnecki)
Na podstawie: lsis.biz

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii