Joanna Nowocień 2011-01-27

Nowe miejsca pracy we wrocławskim biurze Capgemini

Nowe miejsca pracy we wrocławskim biurze Capgemini

Capgemini Polska należąca do grupy Capgemini, wiodącej międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingowe, informatyczne i outsourcingowe poinformowała o planie zatrudnienia we Wrocławiu blisko 200 osób w roku 2011. Zespół Software Solution Center Capgemini  mieszczący się we Wrocławiu od 7 lat systematycznie rozwija swoje usługi w zakresie tworzenia  indywidualnych rozwiązań programistycznych. Klientami wrocławskiego centrum są głównie firmy zagraniczne  w tym liczne banki, wiodące firmy logistyczne i motoryzacyjne. Zespół Software Solution Center liczy obecnie ponad 350 osób.

„Rozwój naszego zespołu związany jest z rozszerzeniem  usług zarówno dla obecnych klientów jak i pozyskaniem nowych klientów, w tym także z Polski“ – mówi Piotr Poprawski, dyrektor Software Solution Center Capgemini: - „Oczywiście rozwój jest konsekwencją wysokiej jakości naszych usług i kompetencji naszych pracowników, którzy tworząc oprogramowanie przebudowują i usprawniają krytyczne elementy krajobrazu IT w firmach. Jako międzynarodowa grupa nie tylko prognozujemy  trendy, ale także aktywnie w nich uczestniczymy angażując się w zagadnienia coraz popularniejszych urządzeń mobilnych, business intelligence, czy cloud computing.”

Wrocławskie Software Solution Center Capgemini oferuje pracę programistom, analitykom, architektom rozwiązań,  kierownikom, inżynierom wsparcia i testerom. „Poszukujemy osób z kilkuletnim doświadczeniem  oraz młode osoby, które posiadają odpowiednie przygotowanie do pracy w środowisku nowych technologii i chcą stale doskonalić swoje umiejętności.” – mówi Andrzej Łączny, menedżer ds. rekrutacji Software Solutions Center. – „Naszym pracownikom zapewniamy zróżnicowane i ciekawe zadania w stabilnym środowisku oraz warunki do rozwoju zawodowego“ – dodaje Andrzej Łączny.
W roku 2010 Capgemini Polska została uznana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Potwierdzeniem tego wyboru jest otrzymanie przez Capgemini znaku certyfikacji Top Employers Polska 2010,

O firmie Capgemini
Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom wiedzę i doświadczenie, zwiększając ich możliwości w osiąganiu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business Experience). Grupa Capgemini działa w oparciu o globalny model obsługi Rightshore®, którego celem jest zapewnienie równowagi w wykorzystaniu najlepszych talentów z różnych lokalizacji, aby pracując jako jeden zespół tworzyć i dostarczać optymalne rozwiązania dla klientów. Capgemini jest obecna w 35 krajach, w 2009 r. odnotowała globalny przychód w wysokości 8,4 miliarda euro i zatrudnia ponad 100 tys. osób na świecie.
Rightshore®, jest znakiem towarowym należącym do Capgemini.
W Polsce firma zatrudnia ponad 4tys. pracowników w biurach w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.Joanna Nowocień
Na podstawie: www.capgemini.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii