Hans-Joerg Hinkel 2010-12-03

Eco zmiany Mitsubishi Electric

Eco zmiany Mitsubishi Electric

Korporacja Mitsubishi Electric ogłosiła, że będzie promować hasło "Eco Changes - for a greener tomorrow" (Eko zmiany - dla zielonego jutra). Mitsubishi w Europie i na całym świecie będzie wdrażać różne inicjatywy związane ze środowiskiem naturalnym.

Cały program "Eko zmian" rozpoczął się w czerwcu 2009 r. w Japoni, teraz zostanie rozszerzony na cały świat.

"To ekscytujący krok naprzód, w którym opisujemy, jak będziemy wykorzystywać nasz szeroki asortyment produktów do zrealizowania wizji globalnego społeczeństwa" - mówi Masaki Wakabayashi, Generalny Kierownik Planowania Strategicznego Mitsubishi Electric Europe BV.

"Globalny zasięg naszej firmy pozwala na wyjątkowo dobrą pozycję do tworzenia pozytywnych zmian w najwyższych standardach ochrony środowiska i wydajności w domach, w przedsiębiorstwach i w społeczeństwie. Ostatecznie progam Eco changes pozwala uczyniść świat bardziej ekologiczny, wspólnie z naszymi Klientami."

Korporacja ogłosiła, że w 2009 roku sprzedaż eksportowa wynosiła 32,5% łącznej sprzedaży netto. Wskaźnik ten ma rosnąć zgodnie z globalną ekspansją firmy ściśle powiązaną z ochroną środowiska i rozbudowie biznesowej infrastruktury firmy, co ma kluczowe znaczenie w rozwoju firmy.

W ramach tego, Mitsubishi Electric nie tylko ma na celu wzmocnienie konkurencyjności, ale również stworzenie silnej pozycji globalnej, co przyczyni się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla oraz większemu recyklingowi.

O programie "Eco changes"
"Eco changes" to wyraz zaangazowania Mitsubishi Electric do lepszego zarządzania ochroną środowiska oraz ciągłego dążenia do coraz bardziej ekologicznych teczhnologii. Poprzez szeroki zakres technologii dla domów, biur, fabryk, infrastruktur a nawet przestrzeni kosmicznej, Mitsubishi Electric dąży do przyczynienia się do realizacji zrównoważenia rozwoju społeczeństwa, zgodnie z intencją "zmiany na lepsze".
Deklaracja firmy odzwierciedla jej wieczyste dążenie do aktywnego poszukiwania i wprowadzania ulepszeń.Hans-Joerg Hinkel
Na podstawie: mitsubishielectric.eu

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii