(tł. Sebastian Czarnecki) 2012-04-04

Modularny przemysłowy panel krosowy

Modularny przemysłowy panel krosowy

MIPP to przemysłowy panel krosowy do kabli urządzeń aktywnych takich jak przełączniki, urządzenia przemysłowe sieci Ethernet oraz wszelkie inne urządzenia z łączem Ethernet.

Ten patchpanel cechuje się niezawodnością i łatwością instalacji. Zapewnia połączenie między przewodami Belden i przełącznikami Hirschmann. Konstrukcja panelu jest podobna do serii produktów Hirschmann. Wykorzystywanie patchkordów do połączenia poszczególnych urządzeń pozwala na zorganizowaną i uporządkowaną strukturę. Instalacja jest szybka i łatwa, a aluminiowa konstrukcja zwiększa ogólną wszechstronność. Może być montowany na szynie DIN lub na bokach szafy za pomocą płyt ściennych.

Panele dostępne są w pojedynczych modułach o pojemności do 12 połączeń światłowodowych oraz w modułąch podwójnych z 24 połączeniami.

Sugerowane zastosowania to budowa maszyn, transport, alternatywne wytwarzanie energii, dystrybucja energii, rynek ropy i gazu a także do ogólnego stosowania w budynkach komercyjnych.(tł. Sebastian Czarnecki)
Na podstawie: belden.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii