Magdalena Bryksa - Szymańczak 2012-05-16

Zostań władcą czasu z programatorem czasowym SOMFY

Zostań władcą czasu z programatorem czasowym SOMFY

Firma Somfy ruszyła właśnie z akcją „Zostań władcą czasu” promującą najnowsze rozwiązania w dziedzinie sterowania czasowego. W ramach kampanii klienci mogą otrzymać programator czasowy za 1 zł. Dzięki takim programatorom użytkownicy zyskują nie tylko komfort, ale przede wszystkim mają realny wpływ na stopień wykorzystania urządzeń w domu i dopasowanie ich do swojego stylu życia.

Rosnąca popularność wykorzystania automatyki w domach wpływa znacząco na zminimalizowanie kosztów życia. Dzięki programatorom czasowym użytkownik może sterować osłonami wewnętrznymi i zewnętrznymi bez wstawania z fotela. Może on różnorodnie programować godzinę odsłaniania i zamykania rolet, czy też innych osłon w zależności od dnia tygodnia, pogody, czy też innych czynników. Zapewnia to zarówno optymalizację dziennego oświetlenia, jak i wpływa na bezpieczeństwo. Zaprogramowane czasowo urządzenia dają wrażenie obecności w domu, podczas gdy nikogo w nim nie ma. Z tego też powodu jest to popularne rozwiązanie, chętnie wykorzystywane szczególnie w okresie wakacyjnym. 

- Rozpoczęliśmy  właśnie kampanię  „Zostań władcą czasu”, której głównym celem jest uświadomienie społeczeństwu możliwości i korzyści związanych ze stosowaniem automatyki w domu. Obecnie promowany jest pilot Telis 6 Chronis RTS z funkcją centralnego sterowania i programatorem czasowym. Posiada on zarówno funkcję trybu manualnego, jak i trybu automatycznego. W trybie automatycznym zegar zarządza ruchem grup osłon w każdej strefie domowej. Użytkownik ma możliwość łatwego zaprogramowania sześciu poleceń o różnych porach dnia dla każdego z dni tygodnia. W każdym przedziale czasowym to samo polecenie może dotyczyć jednej, kilku lub wszystkich grup produktów  – podsumowuje Karolina Bednarz, SOMFYMagdalena Bryksa - Szymańczak
Na podstawie: www.egzogroup.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii