Marcin Olszewski, Wieland Electric 2010-02-05

PODISŸ MCU Motor starter!

Mała i kompaktowa obudowa o stopniu ochrony IP65 daje możliwość integracji z systemem i instalacji bezpośrednio w miejscu pracy, co oszczędza czas instalacji oraz potrzebę wcześniejszego przygotowania projektowego.  System połączeń wtykowych oraz instalacja bez potrzeby rozcinania i odizolowania przewodów daje wymierne korzyści przy instalacji, wymianie o obsłudze serwisowej. Parametry urządzenia SA nastawiane przez magistralę AS-i i umożliwiają bezpośrednie zadanie parametrów oraz obsługę serwisową.  Nastawy bezpośrednio przy urządzeniu nie są wymagane.

Flare MR
Wieland Electric rozszerza serię przekaźników interfejsowych flare o przekaźniki przeznaczone dla aplikacji w szczególnie ciężkich  warunkach.  Odporne i trwałe przekaźniki serii flare MR ( MR= Move Railway) spełniają wszystkie wymagania aplikacji kolejowych zgodnie z normami serii EN 50155, IEC 61373 oraz EN 50121-3-2.  Zależnie od zastosowania klient może wybrać w szerokim zakresie styków 1,2 lub 4 polowych oraz zasilanie od 24 V DC lub 110 V DC.

Typowe zastosowania to kontrola drzwi i pojazdach, ogrzewania i oświetlenie, wentylacja i klimatyzacja. Przekaźniki dostarczane są jako kompletne I gotowe do montażu elementy wyposażone w moduł wykonawczy –przekaźnik, podstawkę oraz element przeciwzakłóceniowy. Całość montowana na szynie TS35. Podstawki dostępne są w wykonaniu z zaciskami śrubowymi lub sprężynowymi.

Marcin Olszewski, Wieland Electric

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii