Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2012-04-11

Wielokanałowy rejestrator Multiplekser pH/pC/mV

Wielokanałowy rejestrator Multiplekser pH/pC/mV

Urządzenia Cerko Lab System Multiplekser pH (CLSMux) umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych wielokanałowych pomiarów pehametrycznych i/lub jonoselektywnych w funkcji czasu.

CLSMux przeznaczony jest do pracy zarówno w placówkach naukowo-badawczych, uczelniach wyższych, działach badawczo-rozwojowych firm, w laboratoriach kontroli jakości oraz jednostkach nadzoru sanitarnego.

Multiplekser pH wyposażony jest w osiem niezależnych kanałów pomiarowych pH/pC oraz jeden kanał pomiaru temperatury przystosowany do pracy z czujnikiem PT1000.

Dodatkowy, opcjonalny moduł, rejestrator temperatury, umożliwia niezależny pomiar temperatury w każdym kanale pomiaru pH/pC. Przyrząd sterowany jest za pomocą komputera PC i oprogramowania CerkoLab, które stanowi wspólne środowisko dla wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu Cerko Lab System. Pomiar sygnału w każdym kanale, w zależności od wymagań użytkownika, może być przedstawiony na oddzielnym lub na wspólnym wykresie. Zebrane dane mogą być zapisane do pliku, eksportowane lub przetwarzane jak inne pomiary wykonywane przez urządzenia Cerko Lab System.

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii