Mettler Toledo 2012-12-28

Łatwa instalacja wagi zbiornikowej

Łatwa instalacja wagi zbiornikowej

Instalowanie wagi zbiornikowej z modułami wagowymi i funkcją SafeLOCKTM jest proste. Funkcja ta chroni wagę przed przypadkowym przeciążeniem i zapewnia bezpieczeństwo podczas instalacji bez potrzeby stosowania ogranicznika zabezpieczającego lub pozornych czujników wagowych. Klip wideo prezentuje instalację adiustowanego modułu wagowego gotowego do instalacji.

Moduły wagowe Pinmount są modułami o kompaktowej konstrukcji. Są dostarczane jako gotowe do instalacji pod zbiornikiem bez konieczności stosowania dodatkowych środków ostrożności. Funkcja SafeLockTM chroni czujniki wagowe przed przypadkowym przeciążeniem, które może nastąpić podczas opuszczania zbiornika na moduł wagowy. W przypadku, gdy zbiornik jest opuszczany nierówno i spocznie na jednym czujniku wagowym, czujnik będzie w stanie znieść pełne obciążenie. Funkcja SafeLockTM, eliminuje konieczność stosowania wsporników zabezpieczających oraz pozornych czujników wagowych w całym procesie instalacji.

Funkcja SafeLockTM unieruchamia wszystkie ruchome części modułu wagowego, ułatwiając w ten sposób precyzyjne pozycjonowanie podczas instalacji. Otwory montażowe są bezpośrednio dostępne, umożliwiając wiercenie i mocowanie śrub. Dzięki temu można natychmiast przystąpić do mocowania zbiornika poprzez czujnik wagowy do gruntu. Unika się w ten sposób ryzyka przypadkowego przewrócenia się zbiornika, na przykład podczas silnego wiatru.

Moduły wagowe Pinmount można montować w dowolnej orientacji. Rozszerzalność termiczna zbiorników pod wpływem zmian temperatury jest możliwa we wszystkich kierunkach. Nie ma konieczności stosowania różnych typów czujników wagowych. Funkcja SafeLockTM zapewnia bezpieczeństwo i poprawia sprawność po instalacji. Na krótkim klipie wideo zaprezentowano łatwy i skuteczny sposób instalacji modułów wagowych już za pierwszym razem.Mettler Toledo
Na podstawie: mt.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii