Biuro prasowe – www.premierfarnell.com/media-centre 2014-01-30

Farnell element14 wprowadza do sprzedaży nakładkę z ekranem dotykowym LCD dla płytek ewaluacyjnych z rodziny BeagleBone

Farnell element14 wprowadza do sprzedaży nakładkę z ekranem dotykowym LCD dla płytek ewaluacyjnych z rodziny BeagleBone

Farnell element14 wprowadził do swojej oferty moduły rozszerzenia o nazwie BB View dla płytek ewaluacyjnych z rodziny BeagleBone. Nakładka BB View z dotykowym panelem rezystancyjnym LCD dostępna jest w dwóch wersjach – 4,3-calowej oraz 7-calowej, która zapewnia pełny dostęp do interfejsu GPIO (General-Purpose Input/Output) płytek BeagleBone.
Nakładki nie wymagają zasilania zewnętrznego. Można je szybko i łatwo zainstalować za pomocą Linux QT, który umożliwia korzystanie z pełnej gamy funkcjonalności panelu dotykowego LCD. Nakładki są dostępne w cenie 79 USD za 4,3” i 119 USD za 7” od Farnell element14 w Europie, Newark element14 w USA i element14 w Azji i Pacyfiku.

Cieszy nas, że nowy produkt dla rodziny płytek ewaluacyjnych BeagleBone trafił do oferty Farnell element14. Rodzina produktów BeagleBone jest niezmiernie popularna wśród programistów i studentów, którzy dzięki BB View będą mogli szybko zaaplikować funkcjonalność ekranu dotykowego do swojego kolejnego projektu – powiedział David Shen, Chief Technology Officer w Farnell element14

Podstawowe parametry:
* 24-bitowy wyświetlacz wykonany w technologii TFT LCD o przekątnej 7 cali (800×480 pikseli) lub 4,3 cala (480 × 272 pikseli)
* 4-punktowy, rezystancyjny ekran dotykowy
* Możliwość rozszerzenia GPIO za pomocą złącza 46-wyprowadzeniowego
* 5 przycisków
* 2 diody LED
* Kompatybilne z BeagleBone i BeagleBone Black
* Zasilanie +5 V za pomocą płytki BeagleBone

Farnell element14
Farnell element14 to najwyższej klasy dystrybutor produktów, usług i rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach, przeznaczonych do projektowania, konserwacji i napraw systemów elektronicznych. Informacje o najnowszych produktach, usługach i oprogramowaniu zgromadzone w jednym miejscu, w internetowej społeczności inżynierskiej, w ramach której można wymieniać poglądy i poradzić się ekspertów. Nasza społeczność to także źródło niezależnych informacji technicznych oraz przydatnych narzędzi. Niezależnie od tego, czy zaznajamiasz się z nową technologią, pracujesz nad kolejnym projektem lub poszukujesz części do napraw, możesz zaufać firmie Farnell element14. U nas uzyskasz odpowiedzi i komponenty niezbędne do sprawnej realizacji Twoich projektów – od samego ich początku. Farnell element14 to marka handlowa firmy Premier Farnell plc (LSE:pfl) w Europie.
 
Więcej informacji:
Biuro prasowe – www.premierfarnell.com/media-centre
Facebook – /element14page
Twitter – @element14news; @element14; @farnellnews
YouTube – element14
E-mail: pressoffice@premierfarnell.com 
 
Dane kontaktowe:
Jen Cooke
Menedżer PR w Europie
Tel.: +44 (0) 113 3484904
E-mail: jcooke@premierfarnell.comBiuro prasowe – www.premierfarnell.com/media-centre

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii