REECO Poland Sp. z o.o. 2014-02-18

Innowacje to nasza przyszłość

Innowacje to nasza przyszłość

Wszelkie innowacje są wynikiem ludzkiej działalności i kreatywności i także my decydujemy o tym, czy pewne z nich mają rację bytu czy też nie. Wykorzystując dane innowacje przyczyniamy się do ich rozpowszechniania a celem każdej z nich jest to, aby w przyszłości stała się ona dobrem powszechnym.

 Takim dobrem powszechnym jest z pewnością energia czy też prąd. Korzystamy z niego każdego dnia, jednak niewielu z nas zastanawia się, skąd on się bierze i na ile go wystarczy. Tymczasem może to się okazać decydującą kwestią i to nie w perspektywie wieków, ale już za kilkanaście lat. Polska może mieć bowiem problem z regularnymi dostawami prądu, dlatego tak ważne jest przyjrzenie się innowacjom w tej dziedzinie i poszukiwanie rozwiązań, które zapewnią nam beztroską przyszłość w tym zakresie.

Idealną okazją do zapoznania się z nowościami w branży energetycznej będą Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg, które w dniach 4-6 marca 2014 r. odbędą się we Wrocławiu, na Stadionie w Klubie Biznesowym. Organizator stawia sobie za cel pokazanie innowacji w energetyce, począwszy od konwencjonalnej po odnawialną, nie zabraknie także tematów związanych z budownictwem energooszczędnym. Wiele krajów zmaga się z problemem starych i przeciążonych sieci elektroenergetycznych – ten temat także nie zostanie pominięty podczas targów.

Targi InEnerg będą miały charakter międzynarodowy, jednak region, na którym chcemy skupić szczególną uwagę to region Odry i Nysy Łużyckiej, czyli region gdzie spotykają się 3 kraje – Niemcy, Polska i Czechy i z tego też powodu, przede wszystkim na te kraje ukierunkowana będzie nasza kampania marketingowa” – mówi Project manager InEnerg Małgorzata Bartkowski.

 Organizatorem InEnerg jest firma REECO Poland Sp. z o.o., należąca do niemieckiej Grupy REECO, która od ponad 15 lat organizuje targi i konferencje na tematy związane z energią i budownictwem energooszczędnym. W Polsce z sukcesem organizowane są już od 2011 roku Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. REECO zaprasza do współpracy organizacje, stowarzyszenia, instytuty i media branżowe. Szczegółowo dopracowana koncepcja targów, skrojona na miarę możliwości obiecującego rynku w Polsce jest gwarancją powodzenia. „Nasz sukces jest Państwa sukcesem i odwrotnie” – podkreśla Organizator.

 

Więcej informacji na: www.inenerg.com

REECO Poland Sp. z o.o.

ul. Bartycka 22B/21A

00-716 Warszawa

Tel.: +48 (0) 22 266 02 16

Fax: +48 (0) 22 379 78 60

info@reeco-poland.pl

www.renexpo-warsaw.com

Organizator REECO Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami w Reutlingen/Niemcy, Salzbur/Austria, Bruksela/Belgia, Budapeszt/Węgry i Arad/Rumunia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO. Wszystkie terminy targów można znaleźć na stronie www.reeco.eu.REECO Poland Sp. z o.o.
Na podstawie: www.inenerg.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii