UE Systems 2010-02-10

Ultraprobe 10000

Ultraprobe 10000

Ultraprobe 10000 to dzieło najnowszych technologia kontroli ultradźwiękowych. Z tego jednego systemu, inspektorzy mogą przeprowadzać analizę stanu elementów, nagrywać dźwięki, przechowywać i zarządzać danymi. Jedno przyciśnięcie przycisku pozwala rejestrować dźwięk próbki i przenieść dane bezpośrednio do urządzenia. Urządzenie może przechowywać do 400 plików z danymi. Istnieje możliwość także porównywania sygnałów z wcześniejszymi o przyrównywanie do wykrywanych wcześniej usterek. W zależności od potrzeb, system posiada profile, które zawierają prekonfigurowane ustawienia, np. Standardowe, do sprawdzania stanów łożysk, okablowania itd.

System Ultraprobe 10000 współpracuje ze specjalistycznymi ekranami, regulatorami częstotliwości, urządzeniami zewnętrznymi i systemami raportów. Możliwe jest np. dołączenie termometrów i tachometrów, z których dane również są zapamiętywane.

Dzięki modułowi LONG RANGE istnieje możliwość wykonywania pomiarów z większych odległości bez potrzeby używania drabin czy dźwigów. Dodatkowe moduły czujnikowe, przyłączane za pomocą przewodów pozwalają dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

UE Systems
Na podstawie: www.uesystems.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii