Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2010-04-09

Pepperl+Fuch prezentują darmową diagnostykę do CompactLogix and ControlLogix

Pepperl+Fuch prezentują darmową diagnostykę do CompactLogix and ControlLogix

Pepper+Fuchs przedstawili instrukcje diagnostycznego rozszerzenia dla sterowników Allen-Bradley CompactLogix i ControlLogix. Pobranie ich jest darmowe, a same instrukcje tego rozszerzenia umożliwiają programistom PLC odświeżać detale diagnostyczne danych z AS-interfejsu w zaledwie trzech instrukcjach.

„Pepperl+Fuchs opracował to innowacyjne rozszerzenie oprogramowania, by bardziej uprościć już elastyczny i potężny AS-Interface Safety”, powiedział Tim Cicerchi, menadżer produkcji. ”Dodatkowo, ponieważ chcemy, żeby każdy użytkownik AS-interfejsu miał najlepsze doświadczenia jak to tylko możliwe, to te instrukcje rozszerzenia są w pełni kompatybilne z  AS-Interface Safety w środowisku Work SafetyMonitors, a nie tylko w Pepperl+Fuchs SafetyMonitors.”

Pepperl+Fuchs jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i wykonaniu wysokiej jakości fabryk, procesów automatycznej produkcji i serwisu. Pepperl+Fuchs byli pionierami w rozwoju czujników 50 lat temu i posiadają wysokie standardy jakości. Na podstawie: automation.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii