Filip Granowski 2011-05-17

Nowość firmy GANTER: Dźwignia blokująca GN 702

Nowość firmy GANTER: Dźwignia blokująca GN 702

Firma GANTER we współpracy z międzynarodowym producentem zabudów pożarniczych opracowała nowy rodzaj dźwigni o oznaczeniu GN 702. Jej przeznaczeniem jest blokowanie szuflad oraz drzwiczek na sprzęt gaśniczy w taki sposób, by zapobiec ich samoczynnemu otwarciu się podczas jazdy. Nowy produkt może być stosowany także w innych specjalistycznych pojazdach, przyczepach kempingowych, wózkach gastronomicznych, klatkach dla zwierząt oraz różnego typu osłonach wymagających szybkiego demontażu.

Sposób działania nowej dźwigni jest następujący: obraca się ona w zakresie 3600, blokując co 900 tak aby uniemożliwić samoczynne przestawienie. Nowa dźwignia GN 702 występuje standardowo w trzech wykonaniach różniących się sposobem montażu:

  • wersja A, mocowana za pomocą płytki z otworami pod śruby z łbem stożkowym,
  • wersja B, posiadająca gwint wewnętrzny,
  • wersja C, posiadająca gwint zewnętrzny,

Dźwignia wykonana jest ze stopu cynku i jest w całości powleczona żywicą epoksydową w kolorze czarnym lub jak na zdjęciu czarna płytka + czerwona dźwignia obrotowa.
Na specjalne życzenie klienta może być ona wykonana niestandardowo. Zmianie może ulec kolor powłoki z żywicy epoksydowej, rodzaj powłoki, czy sposób montażu.Filip Granowski
Na podstawie: elesa-ganter.com.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii