Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-08-04

Kontron CG2100 - wiodąca wydajność i energooszczędność w solidnej oprawie

Kontron CG2100 - wiodąca wydajność i energooszczędność w solidnej oprawie

CG2100 Server Carrier Grade łączy w sobie wydajność, wytrzymałość, niezawodność i trwałość w 2U obudowie o wielkości 2U. Zapewnia obsługę dwóch gniazd na procesory Intel ® Xeon ® z serii 5600. Ścisła współpraca pozwala na wysoką wydajność i energooszczędność, w porównaniu do poprzednich generacji serwerów stelażowych.

To wyjątkowo wydajny i solidny serwer. Stanowi on doskonały wybór do pracy w trudnych warunkach i ograniczonej przestrzeni. To umożliwia producentom OEM i TEM tworzenie wyspecjalizowanych rozwiązań przynoszących wartość dodaną dla różnych zastosowań w telekomunikacji, w tym systemy ujednoliconej komunikacji, SoIP, kontroli połączeń, mediów i bram sygnalizacji a także wsparcia operacyjne systemu. Ponadto, CG2100 jest idealny do innych rodzajów trudnych aplikacji, takich jak wojskowe czy medyczne, gdzie wymogi ochrony są krytyczne.

CG2100 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalne temperatury, wilgotności, wysokości i strefy 4 trzęsień ziemi i w wielu innych ekstremalnych warunkach zgodnie z wymogami NEBS-3/ETSI. Spełnia również ważne wymogi central telekomunikacyjnych. Serwer zawiera zaawansowane funkcje do zarządzania  alarmami, które zapewniają wizualne, dźwiękowe (opcjonalnie) oraz transmisyjne (SNMP) sygnały w przypadku awarii.

Na podstawie: kontron.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii