(tł. Sebastian Czarnecki) 2011-05-11

Prosta instalacja z nowym bezprzewodowym przyciskiem Harmony XB5R

Prosta instalacja z nowym bezprzewodowym przyciskiem Harmony XB5R

Harmony XB5R jest nowym produktem Schneider Electric, z zakresu bezprzewodowych i bezbateryjnych, a co za tym idzie przyczynia się do utrzymania wysokiego poziomu wydajności w środowiskach przemysłowych. Bezprzewodowy projekt przyczynia się do łatwego i szybkiego montażu zarówno w nowych jak i istniejących aplikacjach, takich jak butelkowanie, pakowanie czy linie transportowe. Instalatorzy nie muszą już prowadzić przewodów przez konstrukcje maszyn. Dzięki temu następuje zmniejszenie kosztów instalacji o 20 procent w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami przewodowymi.

Pakiety Plug and play są dostarczane w komplecie z przyciskiem nadajnika i odbiornika, które są już sparowanie co oznacza, że żadne operacje konfiguracji nie sa już wymagane. Jako że nie ma tam baterii, można cieszyć się stałą dostępnością bez obaw o utrzymanie zasilania i recykling. Harmony XB5R daje wolność i mobilność, użytkownicy mogą odejść od kaszyn i działać zdalnie nawet na długich dystansach.

Cechy:
- brak okablowania: redukcja kosztów, swoboda umiejscowania maszyny,
- bezobsługowe: energooszczędny, bez baterii,
- bezpieczny i niezawodny: brak kabla, który potencjalnie można uszkodzić, odporność na wibracje,
- pełna kontrola na długich dystansach: 25m od odbiornika w metalowej szafie, możliwość wzmocnienia, do 100m na wolnej przestrzeni.(tł. Sebastian Czarnecki)
Na podstawie: www.schneider-electric.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii