na podstawie mitsubishi-automation.pl 2010-10-07

Moduł logowania danych FX3U-CF-ADP

Moduł logowania danych FX3U-CF-ADP

Nowe moduły przeznaczone są do ogólnego celu rejestrowania danych. Różnica w stosunku do innych dostępnych jednostek logowania jest taka, że jednostka główna kontroluje rejestrację danych w oparciu o potrzeby użytkowników, np. okresowo.

Znacznik czasu (timestamp) jest automatycznie dodawany do wszystkich przechowywania danych. Sześć stosowanych instrukcji umożliwia obsługę różnego rodzaju danych: zapisywanych, manipulacji i czytania, czyniąc adapter optymalnym rozwiązaniem dla wymagań klienta. Główne zalety modułu to: min. przechowywanych danych do 2 GB, 6 zaimplementowanych instrukcji programowania (każda instrukcja pozwala na pewną manipulację danymi, jak zapis danych, odczyt danych lub utworzenie pliku), wsparcie wielu plików (do 63 plików o nazwach zdefiniowanych przez użytkownika może być użytych do przechowywania danych w oparciu o datę lub godzinę, ponadto jeden plik o stałej nazwie FIFO do przechowywania danych), automatyczny stempel czasowy ( Aktualna wartości zegara czasu rzeczywistego, np. "2009 / 9 / 10 23:59:07", dodaje się do każdego wpisu w chwili wykonania instrukcji zapisu danych).

Jednocześnie informujemy, że na stronach MyMitsubishi dostępna jest nowa wersja Księgi Automatyzacji 2011 w języku polskim. Wydanie 2010/2011 wzbogacone jest zarówno o nowości produktowe, jak i aktualizacje tych już istniejących.na podstawie mitsubishi-automation.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii