MT 2012-05-24

Łatwiejsza obsługa i większa dokładność – nowy asortyment czujników przewodności

Łatwiejsza obsługa i większa dokładność – nowy asortyment czujników przewodności

Nowy, poszerzony asortyment czujników przewodności Cała oferta czujników przewodności została zastąpiona drugą generacją czujników InLab®. Wszystkie nowe czujniki wykazują zwiększone możliwości pomiarowe oraz są łatwiejsze w obsłudze w porównaniu z modelami występującymi dotychczas:

  • Czujniki ogólnego przeznaczenia InLab®731 oraz 738 posiadają nowo zaprojektowaną celę pomiarową z otwartą końcówką. W ten sposób zmniejszono do minimum możliwość przenoszenia pozostałości próbki do kolejnego pomiaru. Czyszczenie i płukanie nigdy dotychczas nie było łatwiejsze. Zmaksymalizowano liniowość w całym zakresie pomiarowym.
  • Czujniki o zwiększonej dokładności InLab® 741 oraz 742 mają całkowicie nową konstrukcję i wygląd i wykonane są tylko ze stali nierdzewnej. Zostały one zaprojektowane do pomiarów przewodności czystej i ultra-czystej wody z największą możliwą dokładnością. Wszystkie te dzieła sztuki dostarczane są z certyfikatem podającym rzeczywistą stałą celi pomiarowej!

InLab®731/738 do ogólnych zastosowań – zamiast obecnych InLab®730/737
Czujniki przewodności z 4 elektrodami węglowymi (4 bieguny) z wbudowanym czujnikiem temperatury i dołączonym kablem. Idealne do ogólnych pomiarów przewodności w środowisku wodnym zarówno w laboratorium, jak i w terenie (0.01 mS/cm – 1000 mS/cm).

InLab®741/742 do czystej wody – zamiast obecnych InLab®740/740 SG Czujniki przewodności o wysokiej dokładności, z 2 biegunami i wbudowanym czujnikiem temperatury oraz dołączonym kablem. Zalecane do pomiarów niskich przewodności w laboratorium, w fabryce lub na dworze (0.001 μS/cm – 500 μS/cm).MT
Na podstawie: mt.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii