Sfera PR 2011-06-27

Drzwi balkonowe przesuwne sterowane pilotem

Drzwi balkonowe przesuwne sterowane pilotem

Automatyczne systemy sterowania wpływają na naszą wygodę. Możliwość pełnego zautomatyzowania drzwi balkonowych również poprawia komfort życia codziennego.

System sterowania przesuwnymi drzwiami balkonowymi pozwala na blokowanie, odblokowywanie oraz dowolne przesuwanie skrzydeł. Sterowanie automatycznym napędem w drzwiach podnoszono-przesuwnych Thermo HS i Thermo HS Alu Sokółki odbywa się za pomocą klawisza umieszczonego na drzwiach lub poprzez przenośny pilot na podczerwień.

Napęd MHS400 pozwala na łagodne i ciche przesuwanie skrzydeł drzwiowych. Istnieje możliwość zaprogramowania automatycznej stałej mikrowentylacji pomieszczenia. Automatyczne drzwi wyposażone są w ochronę przed zakleszczeniem, dlatego mogą korzystać z niego dzieci. Napęd umożliwia prostą ręczną obsługę w przypadku awarii oraz zaryglowanie skrzydła, gdy zabraknie zasilania.

Zastosowanie systemu sterowania nie ogranicza wysokości użytkowej skrzydła jezdnego. Produkt dostępny jest w kolorach: srebrnym lub białym. Dodatkowo, na ramie drzwi umieszczony jest specjalny uchwyt do przechowywania pilota.Sfera PR

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii