Joanna Łupkowska 2012-04-23

LARS zaprasza na Instalacje 2012

LARS zaprasza na Instalacje 2012

Dziś rozpoczynają się kolejne Międzynarodowe Targi Instalacyjne – INSTALACJE 2012. Na swoje stoisko firmowe zaprasza m.in. producent inteligentnej automatyki domowej, firma LARS.

Odbywające się co dwa lata w Poznaniu międzynarodowe targi INSTALACJE, są najważniejszą w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej imprezą branży instalacyjnej. Każda edycja przyciąga setki wystawców, specjalistów oraz odwiedzających. Tegoroczne spotkanie zgromadzi ponad 800 firm z 21 krajów. Wśród nich znajdzie się m.in. producent regulatorów temperatury marki AURATON, firma LARS.

LARS zaprezentuje tam przede wszystkim najnowszy system zarządzania automatyką domową – LMS. Zachęcamy do spotkania oraz rozmów z  przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Targi INSTALACJE to jedyne wydarzenie, które w tak kompleksowy sposób prezentuje ofertę wiodących producentów oraz dostawców rozwiązań i urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej czy sanitarnej. Umożliwia zapoznanie się nie tylko z nowościami produktowymi i technologicznymi, ale także z nowymi trendami i kierunkami rozwoju całej dziedziny instalacyjnej. Podczas targów odbywają się również liczne imprezy towarzyszące, w tym konferencje tematyczne, wykłady, konkursy (m.in. Mistrzostwa Polski Instalatorów), spotkania branżowe itp.

LARS na INSTALACJACH 2012:
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LARS i zapoznania się z nową ofertą produktów marki AURATON na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych - INSTALACJE 2012 w Poznaniu w dniach 23-26 kwietnia 2012.
Pawilon 5, stoisko 85DJoanna Łupkowska

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii