Paweł Pietrzak 2011-11-23

Komunikat prasowy - Program e-F@ctory Alliance pozwala łatwo znaleźć partnerów w realizacji projektów

Komunikat prasowy - Program e-F@ctory Alliance pozwala łatwo znaleźć partnerów w realizacji projektów

Program e-F@ctory Alliance zrzesza obecnie około 20 organizacji partnerskich z różnych obszarów, w tym z branży komunikacji, rozwiązań energetycznych, obudów i osprzętu, integracji systemów, wymiany danych, procesów produkcyjnych, programowania, systemów SCADA oraz wizji.

Partnerzy wnoszą rozległą specjalistyczną wiedzę w takich dziedzinach jak motoryzacja, gastronomia, energetyka, IT, procesy i gospodarka wodna. Mitsubishi Electric nieustannie stara się nawiązywać nowe kontakty partnerskie z wiodącymi w branży firmami o pokrewnej wizji i współpracować z nimi w ramach e-F@ctory Alliance.

Aby ułatwić klientom dotarcie do odpowiedniego partnera na potrzeby wybranego projektu, Mitsubishi Electric uruchomiło w witrynie internetowej e-F@ctory stosowną funkcję wyszukiwania. Uaktualnione strony zawierają obecnie funkcję wyszukiwania partnerów według kategorii produktów bądź branży. Witryna znajduje się pod adresem www.e-factory-alliance.com.

Dzięki 90 latom doświadczeń w dostarczaniu wysokiej jakości, niezawodnych produktów - zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym - firma Mitsubishi Electric Corporation jest niekwestionowanym liderem produkcji, marketingu oraz sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego, stosowanego w branży komunikacji i przetwarzania informacji, wykorzystania przestrzeni kosmicznej i komunikacji satelitarnej, elektroniki użytkowej, technologii przemysłowej, jak również produktów dla sektora energetyki, wody i ścieków, transportu i urządzeń budowlanych.

Firma zatrudnia około 114 000 pracowników i w roku obrachunkowym zakończonym 31 marca 2011 odnotowała skonsolidowaną sprzedaż dla grupy rzędu 32,2 miliarda euro . Nasze biura sprzedaży, ośrodki badań i rozwoju oraz zakłady produkcyjne znajdują się w ponad 30 państwach.

Od 1978 roku niemiecka siedziba Mitsubishi Electric mieści się w Ratingen, w pobliżu Dusseldorfu. Spółka zależna, w całości należąca do Mitsubishi Electric Corporation (Japonia), zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznym dla dziewięciu Dywizji w różnych państwach europejskich.Paweł Pietrzak
Na podstawie: www.mitsubishi-automation.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii