Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2013-04-15

CitectSCADA zmienia nazwę na Vijeo Citect

CitectSCADA zmienia nazwę na Vijeo Citect

Firma Schneider Electric, wprowadza na rynek nową wersji systemu SCADA Vijeo Citect 7.3 i jednocześnie ogłasza rebranding produktów CitectSCADA, które od tej pory będą dostępne na rynku pod globalnie rozpoznawalną marką Vijeo Citect. Proces zmiany marki dotyczy również przemysłowego archiwizatora danych CitectHistorian, którego najnowsza wersja nosi nazwę Vijeo Historian 4.4.

Hasło kampanii “Ten sam produkt. Nowa nazwa” oddają istotę procesu. Nazwa i opakowanie są inne, jednakże produkt jako taki oraz jego jakość nie zmieniają się.

Vijeo Citect to produkt, który zapewnia ten sam „feel & look”, funkcjonalność i jakość znaną z systemów CitectSCADA. W szczególności, Vijeo Citect pozostaje otwartą platformą SCADA wyposażoną w szereg protokołów komunikacyjnych umożliwiających komunikowanie się z urządzeniami klasy PLC, PAC, RTU wszystkich wiodących producentów. Klienci, którzy zdecydują się na aktualizację systemu CitectSCADA do Vijeo Citect 7.3 mogą liczyć na atrakcyjny program upgrade’u i szereg nowych elementów funkcjonalności nie dostępnych wcześniej w produktach CitectSCADA. Dodatkowo upgrade systemu SCADA może okazać się doskonałą okazją do modernizacji wykorzystywanych serwerów, stacji operatorskich i ich systemów operacyjnych . – podkreśla Maciej Kuczyński, Application Sales Director Industrial Automation & Drives

Obecni użytkownicy rozwiązań CitectSCADA spotkają się z nową marką tylko w przypadku upgrade’u do wersji 7.3, przy czym użytkowane przez nich systemy będą nadal wspierane na niezmienionych zasadach. Takie rozwiązanie gwarantuje regularny dostęp do service pack’ów i hot fix’ów opatrzonych nazwą CitectSCADA. Co ważne, wprowadzone zmiany nie mają wpływu na dostęp do wsparcia technicznego.

Więcej informacji na temat rebrandingu produktów CitectSCADA można uzyskać kontaktując się z przedstawicielami firmy Schneider Electric Polska. tel.0-801 171 500, 22/ 511 84 64 lub pod adresem e-mail poland.helpdesk@schneider-electric.com

 

Na podstawie: www.schneider-electric.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii