GutPR 2012-02-29

Nowa firma ArtHauss Poland wybuduje domy marzeń

Nowa firma ArtHauss Poland wybuduje domy marzeń

Niemiecka firma ArtHauss, lider w branży domów energooszczędnych, zadebiutowała na polskim rynku. Ta ciesząca się od wielu lat uznaniem budowniczych i architektów firma we współpracy z polskim inwestorem utworzyła spółkę joint venture – ArtHauss Poland. Nowy oddział potentata oferować będzie unikatową ofertę, dając klientowi szereg najwyższej jakości kompatybilnie ze sobą działających urządzeń energooszczędnych typu wentylacja z rekuperacją, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompę ciepła, turbinę wiatrową w cenie standardowej 2160,00zl/m2 brutto domu- czyli PREMIUM W STANDARDZIE! Zrewolucjonizuje to dotychczasowe oblicze branży budowlanej by, zgodnie z mottem firmy, urzeczywistnić marzenia o domu idealnym - na którego utrzymanie będzie stać każdego.

Nowy odział ArtHauss Poland będzie realizował i rozwijał swoją działalność w Polsce w oparciu o wieloletnie doświadczenie, profesjonalną kadrę inżynierów oraz słynną niemiecką jakość. Innowacyjne technologie stosowane przez ArtHauss Poland ułatwią rozwiązanie wielu ważnych kwestii zarówno na etapie projektowania, jak i budowy inteligentnego domu.

Konstrukcje domów ArtHauss produkowane są w oparciu o wysokiej jakości stalowe konstrukcje których poszczególne elementy są ocynkowane, a tym samym odporne na działanie korozji. Fachowość kadry oraz precyzyjność wykonywanych usług sprawia, że możliwie jest odtworzenie wszystkich wymiarów projektowych z dokładnością do 1 mm, dysponując w 100% powtarzalnymi komponentami do budowy domów. Potwierdzeniem wysokiej jakości materiałów jest zarówno 100 letnia gwarancja, jak i spełnienie wymogów polskiej normy PN-88/H-84020 St4V oraz przyznane firmie ArtHauss : Deklaracja Zgodności oraz Europejski Znak CE.

„W myśl zasady, że to wymagania i oczekiwania klientów wyznaczają kierunek naszego działania, a każdy wykonany wyrób powinien stanowić rekomendację dla przyszłego odbiorcy wierzymy, że dzięki partnerstwu ze znaną i cenioną zagraniczną marką ArtHauss mamy szansę wprowadzić na polski rynek budowlany nową jakość produktów i usług. Nasz niemiecki współzałożyciel jest nie tylko liderem w branży, ale i podziela aspiracje naszej spółki – by urzeczywistniać marzenia naszych klientów o pięknym i energooszczędnym domu. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój ArtHauss zaledwie na przestrzeni ostatniej dekady jestem przekonany, że to partnerstwo w połączeniu z imponującą ofertą, pozwoli zaoferować klientom fachowe i rzetelne usługi w bezkonkurencyjnej cenie” – komentuje powstanie i plany rozwoju spółki ArtHauss Poland, Prezes Zarządu, Sebastiana Myśliwiec

Nowe przedsięwzięcie niemieckiej marki ArtHauss z pewnością przyniesie ożywienie na rynku budowlanym w Polsce. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia niemieckiej firmy, nowa polska spółka joint venture – ArtHauss Poland- będzie mogła kontynuować politykę zagranicznego partnera, oferując budowę najwyższej jakości energooszczędnych domów w przystępnej cenie.GutPR
Na podstawie: www.arthauss.pl

Komentarze do artykułu

Ja

Ten niemiecki "potentat" to jaki ma dorobek. Ile tych domów pasywnych wybudował. Ile z nich ma certyfikaty pasywności. Jak na potentata to przynajmniej przydałoby się parę setek. A odpowiedź jest zaskakująca. wybudował zero. Zero jak cała firma. "na podstawie www.arthauss" mówi wszystko. współczuje naiwnym, którzy chcą to kupić.


Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii