ifm 2016-06-14

Konferencja ifm w Kołobrzegu

Konferencja ifm w Kołobrzegu

 

W dniach 02-03.06.2016 roku w kołobrzeskim Hotelu Marine odbyła się prestiżowa konferencja firmy ifm electronic – „Wiedza i doświadczenie”. Wydarzenie rozpoczęło cykl spotkań, których głównym celem jest przybliżenie odbiorcom i użytkownikom automatyki przemysłowej najważniejszych założeń komunikacji z czujnikami za pomocą interfejsu IO-Link.

 „ ifm wiedza i doświadczenie” to niezwykle aktywne dni warsztatów, dyskusji i spotkań przedstawicieli branży automatyki przemysłowej. Główną ideą cyklu konferencji jest rzeczowa wymiana myśli, a co za tym idzie prawdziwe sprzężenie wiedzy i doświadczenia. W trakcie konferencji eksperci i praktycy ifm electronic oraz zaproszeni goście kompleksowo zaprezentowali najważniejsze produkty i rozwiązania oferowane przez lidera branży automatyki przemysłowej.

Spotkanie zostało podzielone na dwie ścieżki programowe: Systemy sterowania w przemyśle oraz Systemy sterowania w maszynach mobilnych. Oprócz wysłuchania interesujących prelekcji inżynierów ifm, goście mieli okazję skorzystać z indywidualnych treningów przy specjalnie przygotowanych stanowiskach dydaktycznych.  Nie zabrakło także praktycznych ćwiczeń na najważniejszych produktach i rozwiązaniach firmy.  Uczestnicy konferencji  zgodnie przyznają, że wartość merytoryczną spotkania można ocenić bardzo wysoko.  Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się we Wrocławiu oraz Solcu-Zdrój!

Więcej szczegółów na stronie: http://ifm-konferencje.pl/ifm

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii