Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2010-04-23

Przewodnik po produktach firmy Kontron - Embedded Computing Product Guide 2010

Przewodnik po produktach firmy Kontron - Embedded Computing Product Guide 2010

zawierający ponad 130 stron, nowy przewodnik po produktach firmy Kontron - Kontron Product Guide - zawiera rozbudowany opis ponad 300 produktów i usług zwiększających wartość dodaną świadczonych przez firmę Kontron, włącznie z projektowaniem produktów według wymagań klienta i produkcji na potrzeby firm OEM-owych. W przeciągu ostatniego roku ilość produktów zwiększyła się o 30%, dostępne są takie produkty jak płyty COTS i płyty rozszerzające, komputery modułowe, interfejsy HMI i urządzenia wyświetlające, systemy i platformy.

Nowy katalog zawiera rozbudowane portfolio płyt i rozwiązań systemowych przeznaczonych dla produktów z takich segmentów rynku jak automatyka przemysłowa, ckomunikacja, urządzenia medyczne, energetyka, rozrywka, transport i rozwiązania militarne. W segmencie produktów o wysokiej wydajności przetwarzania danych wprowadzono nowe rozwiązania zbudowane w oparciu o serię najnowszych procesorów Intel® Core™ i7, dostępne w wielu liniach produktów, łącznie z VPX, AdvancedMC™,CompactPCI® i COM Express™. Firma Kontron udostępniła również nowe procesory 32 nm Intel® Xeon™ 5500 Series, dostępne w takich liniach produktów jak AdvancedTCA®, Communication Rack Mount Server (CRMS) i płyty główne serwerów.

Produkty przedstawione po raz pierwszy w katalogu są nowymi, precyzyjnymi produktami opracowanymi w Szwajcarii. Dostępne są nowe komputery jednopłytkowe w formacie SFF (ang. Small Form Factor) takie jak PC/104, PC/104-Plus i PCI/104-Express oraz bez-wentylatorowe, kompaktowe komputery do zastosowań stacjonarnych i mobilnych. Poprzez wprowadzenie nowych produktów firma Kontron rozszerzyła znacząco swoje portfolio produktów przeznaczonych na rynek transportowy, rozwiązań militarnych i medycznych, kładąc szczególny nacisk na rozwiązania kompaktowe.

Oprócz informacji dotyczących portfolio standardowych produktów, znajdują się tu również szczegółowe informacje dotyczące rozbudowanych usług dostosowania produktów do wymagań klienta i usług ODM, oferowanych na całym świecie i obejmujących projektowanie zarówno płyt nośnych dla komputerów modułowych i komputerów jednopłytkowych, jak również zintegrowanych systemów wbudowanych i gotowych do użycia platform. Dodatkowo, zgodnie z tym, co ogłoszono w trakcie trwania targów Embedded World, firma Kontron rozszerzyła usługi związane z tworzeniem oprogramowania, które teraz są realizowane przez globalne centrum projektowania oprogramowania, co znacząco optymalizuje rozwiązania klienta i czas wprowadzenia produktu na rynek. Na podstawie: kontron.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii