Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-04-13

Na drodze z hybrydowym motocyklem Schneider Electric. Tournée pod nazwą Driving Innovation Series podkreśla istotę efektywności energetycznej.

Na drodze z hybrydowym motocyklem Schneider Electric. Tournée pod nazwą Driving Innovation Series podkreśla istotę efektywności energetycznej.

Najnowszym owocem współpracy Schneider Electric z firmą Orange County Choppers (OCC) jest pierwszy na świecie hybrydowy motocykl custom napędzany silnikiem V-2. Ten jedyny w swoim rodzaju cruiser dysponuje lepszym zasięgiem, przyspieszeniem i osiąga wyższą prędkość maksymalną, niż 90% współczesnych pojazdów poruszających się po drogach. Hybrydowy motocykl pokazywany jest aktualnie w Ameryce, reprezentując dążenie Schneider Electric do zapewnienia bardziej ekologicznej przyszłości. Wizja ta nie polega przy tym jedynie na skonstruowaniu efektywnego energetycznie, hybrydowego jednośladu, lecz na powszechnej zmianie sposobu, w jaki ludzie zarządzają swoją energią.

Jako uznany ekspert w zarządzaniu energią, Schneider Electric dysponuje unikalnymi kompetencjami, aby odpowiedzieć na aktualne potrzeby energetyczne oraz odkryć sposoby pomocy odbiorcom w  zwiększaniu ich oszczędności energetycznej, poprzez stały monitoring i zarządzanie poprzez stały monitoring i zarządzanie wykorzystaniem energii.

Tak działa też hybrydowy motocykl Schneider Electric. Inteligentny system zarządzania energią analizuje wiele zmiennych i dokonuje wyboru optymalnego źródła energii. Programowany system kontroli zarządza stale zarówno zapotrzebowaniem na energię, jak i jej przekazem. Taka kombinacja rozwiązań prowadzi do istotnych, stałych oszczędności energii.Innowacja + technologia = rozwiązania, na których można polegać Zainstalowany w motocyklu niezwykle efektywny i dysponujący dużą mocą napęd elektryczny prezentowany podczas spotkań przyczynia się do inicjowania aktywnych debat o efektywności i ochronie środowiska.

Patrząc na hybrydowy jednoślad, każdy potwierdza, że jest on niezwykłym dowodem na przodującą rolę Schneider Electric w innowacyjności dotyczącej praktycznych i doskonałych rozwiązań w zakresie zarządzania energią. SFLN-87XRYA _Intell_PL Na drodze z hybrydowym motocyklem Schneider Electric Tournée pod nazwą Driving Innovation Series™ podkreśla istotę efektywności  energetycznej

Na podstawie: www.schneider-electric.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii