Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2010-10-22

Kontrola dźwięku firmy EIS SOUND

Kontrola dźwięku firmy EIS SOUND

Elegancke, świetnie wykonane oraz wygodne w obsłudze systemy kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISSOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki radiowe z linii KbSound oraz zaawansowane systemy zarządzania dźwiękiem Multiroom.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorski system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub w podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. Teraz także i w Polsce dostępne są rozwiązania marki EISSOUND.

Komentarze do artykułu

Robert

no może być ciekawe rozwiązanie, ja jednak cały czas poszukuję jakiegoś fajnego systemu bezprzewodowego, aby móc go zinstalować w moim mieszkaniu :)


Tomasz

Witam, zaintrygował mnie ten artykuł, gdyż myślałem o radiu w łazience a moja kabina jest bez radia. Do łazienki wybrałem zestaw SELECT, głównie ze względu na pilota, trochę obawiałem się że te małe głośniki 2.5" nie będą grały, jednak miło się rozczarowałem. Jeśli chodzi o instalacje, to okazało się prostsze niż można było przypuszczać, gdyż zastąpiłem dwa halogeny z sufitu głośnikami od nich też wziąłem zasilanie i teraz po zapaleniu światła słychać muzykę, naprawdę robi to wrażenie, szczególnie na gościach. Teraz remontuje kuchnie i mam zamiar kupić drugi zestaw z wejściem audio aby móc podłączyć np. IPoda. Przyznam szczerze że dodatek godny polecenia każdemu kto chce za niewielką cenę podnieść standard domu.


Marek

To prawda, sprzęt godny polecenia. Mamy w tej chwili trzy zestawy w naszym domu, idealnie się sprawdzają. Model PREMIUM w sypialni w zabudowie meblowej - ma możliwość programowania budzenia. Model SELECT w łazienkowym suficie oraz PLUS w dużej kuchennej zabudowie lodówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprzęt zakupiliśmy w sklepie [XXX].pl Bezproblemowe zakupy, szybka i fachowa obsługa.


Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii