Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-07-07

Siemens tour - mobilna prezentacja SIEMENS

Siemens tour - mobilna prezentacja SIEMENS

Siemens ogłosił stworzenie niemal półtora kilometrowej długości moduł prezentacyjny, przedstawiający szeroką gamę oprzyżądowania, analizatorów procesów, produktów automatyzacji procesów oraz rozwiązań.

"Naszym celem jest posiadanie pełnego zakresu usług i współpracy długoterminowej z naszymi partnerami. Kontrahencie mogą korzystać z naszego doświadczenia i wiedzy aby obniżać koszty, ryzyka i zwiększać wydajność i rentowność" - powiedział Raj Batra, prezes Wydziału Automatyki Przemysłowej SIEMENS. Jest to świadectwo naszej postawy dostarczać i pokazywać produkty i rozwiązania na progach naszych Klientów.

Instrukemty Siemens obejmują badania oraz produkty kontroli, w tym poziomu, ciśnienia, temperatury, przepływów, regulatorów i przekaźników, a także instrumentów ochrony obróbki, dozowników wag, wag taśmowych, integracji systemów analitycznych, chromatografów gazowych, analizatorów gazu i laserów. Produkty te można znaleźć w wielu branżach, np. wodna, produkcja energii elektrycznej, ropa i gaz, chemia, farmaceutyka, szkło, cement czy metale.

Dodatkowo do szerokiego i innowacyjnego portfolio produktów, prezentacja podkreśla całkowitą integrację automatyki (TIA) z kompleksowym wyświetlaczem, który pokazuje w jaki sposób informacje mogą być udostępniane w celu poprawy działalności klienta. Moduł prezentacyjny przedstawia możliwości w centrum kontroli, obszarze procesów, sklepu z narzędziami opartymi na technologii Siemens.

Trasa podróży modułu Siemens opiewa na całe Stany Zjednoczone.

Na podstawie: siemens.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii