Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2010-03-31

Rabaty w sklepie internetowym firmy MH Automatyka

Rabaty w sklepie internetowym firmy MH Automatyka

MH Automatyka Sp. z o.o. od dzisiaj proponuje swoim Klientom dokonującym zamówień w sklepie internetowym firmy rabat w wysokości 10% pierwotnej ceny.

Dyrektor Handlowy Spółki - Pan Maciej Gulczyński - podaje, że jest to jedno z  wielu udogodnień dla Klientów jakie są planowane do wdrożenia w niedalekiej przyszłości. Przykładem tych działań jest również wprowadzony tzw. moduł magazynowy na stronie www.mh-automatyka.com.pl. Już dziś Klienci MH Automatyka mogą samodzielnie sprawdzać stany magazynowe firmy podając znane numery referencyjne producentów. Wprowadzony mechanizm skraca czas uzyskania informacji niż tradycyjne zapytanie o dostępność żądanych produktów. W udostępnionym module magazynowym można sprawdzić dostępność  wszystkich produktów, również tych które nie są oferowanie w sklepie internetowym www.sklep.mh-automatyka.com.pl.

Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Toruń i Grudziądz - to miasta w których MH Automatyka Sp. z o.o. posiada swoje biura stanowiące podstawę prowadzenia swojej działalności w całym kraju. Zgraną ekipę firmy stanowią zespoły inżynierów i techników posiadających obszerną wiedzę i zdolności z zakresu elektrotechniki, automatyki oraz klimatyzacji i wentylacji. Dzięki temu MH Automatyka od wielu lat służy swoim Klientom utrzymując niezmiennie wysoki poziom techniczny obsługi.

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii