Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2012-02-28

AURATON NA MCE 2012 W MEDIOLANIE

AURATON NA MCE 2012 W MEDIOLANIE

Już za miesiąc (27-30 marca) w Mediolanie we Włoszech odbędą się jedne z największych międzynarodowych targów instalacyjnych w Europie. Na Mostra Convegno Expocomfort 2012 nie zabraknie również produktów marki AURATON

Mostra Convegno Expocomfort to cykliczna impreza targowa branży instalacyjnej, która odbywa się co dwa lata. Każda edycja to dobra okazja do zapoznania się z nowościami w dziedzinie techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej, a także wodno-kanalizacyjnej. Specjaliści z branży uznają włoskie targi za jedną z najważniejszych tego typu imprez w całej Europie. Pojawiają się na niej bowiem producenci i marki o największym znaczeniu dla całej dziedziny instalacyjnej.

Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów, czyli produkty oparte na systemie LMS – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta regulatorów i sterowników do pomp marki AURATON.

Jak każda impreza targowa, Mostra Convegno Expocomfort sprzyja także wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy. Podczas tegorocznych targów zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, poświęcone w szczególności możliwościom zastosowania i rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

- Targi MCE w Mediolanie to nie jedyna impreza branżowa, na której będziemy prezentować nasze rozwiązania z dziedziny techniki grzewczej. W dniach 23-26 kwietnia zapraszamy naszych klientów również do Poznania, gdzie odbędzie się kolejna edycja INSTALACJI – dodaje Maciej Leonhard.

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii