LTM Communications 2013-11-20

FIBARO Wall Plug wśród finalistów konkursu Dobry Wzór 2013

FIBARO Wall Plug wśród finalistów konkursu Dobry Wzór 2013

Inteligentna przejściówka FIBARO Wall Plug została zakwalifikowana do finału ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. To już 20. edycja tego wydarzenia organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór jest jedynym w Polsce konkursem, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na naszym rynku. Patronuje mu Ministerstwo Gospodarki. Przejściówka FIBARO Wall Plug została do niego zakwalifikowana w kategorii „Strefa domu” i o zwycięstwo będzie walczyć z produktami takich marek, jak BMW, Franke, Samsung, Skoda Auto czy Velux.

– Cieszymy się, że eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili wysoką jakość i walory estetyczne stworzonego przez naszą firmę Wall Plug. Obecność w gronie finalistów to dla nas duże wyróżnienie, ponieważ potwierdza, że oferowane przez nas produkty są nie tylko funkcjonalne, ale też spełniają najwyższe standardy wzornictwa – mówi Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO.

FIBARO Wall Plug to miniaturowa przejściówka typu plug&play. Nie wymaga montowania czegokolwiek w gniazdku czy ingerowania w obwody instalacji elektrycznej – by z niej korzystać wystarczy włożyć ją do kontaktu i podłączyć wybrany sprzęt. W ten prosty sposób zyskujemy możliwość mierzenia bieżącego poboru energii podłączonego do niej urządzenia – w zależności od aktualnego poziomu zużycia prądu wbudowany kryształowy pierścień LED-owy zmienia barwę. FIBARO Wall Plug współpracuje z bezprzewodowym systemem inteligencji budynkowej FIBARO, a także ze wszystkimi urządzeniami innych producentów pracującymi w standardzie Z-Wave. Dzięki temu, że nie wymaga skomplikowanej instalacji pozwala na samodzielne poszerzanie funkcjonalności mądrego domu bez konieczności przeprowadzania remontów czy wzywania fachowców. Wybranymi urządzeniami podłączonymi bezpośrednio do FIBARO Wall Plug możemy sterować bezprzewodowo za pośrednictwem komputera lub smartfona.

Uroczysta Gala konkursu Dobry Wzór odbędzie się 24 października 2013 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Tego dnia zaplanowano także wernisaż wystawy pokonkursowej, w ramach której do 8 grudnia 2013 r. w IWP będą prezentowane wszystkie zakwalifikowane do finału produkty i usługi.


Więcej informacji:
Sandra Żochowska
LTM Communications
+48 662 989 151
sandra.zochowska@agencja-ltm.plLTM Communications

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii