Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-03-15

Elektronawigator.pl - innowacyjna wyszukiwarka produktów dla branży elektrotechnicznej

Elektronawigator.pl -  innowacyjna wyszukiwarka produktów dla branży elektrotechnicznej

Portal elektronawigator.pl to nowoczesne narzędzie służące do szybkiego wyszukiwania produktów, jakiego jeszcze w branży elektrotechnicznej nie było. Poprzez jedno kliknięcie system przeszukuje stany magazynowe punktów handlowych - podając nam zwięzłą informację o dokładnej lokalizacji i dostępnej ilości poszukiwanego produktu.

Elektronawigator.pl stanowi specjalną platformę internetową działającą w oparciu o stany magazynowe sieci dystrybucji. Obecnie na bieżąco aktualizowane są zasoby ok. 120 punktów handlowych, ale liczba ta ciągle będzie wzrastać. Głównym zadaniem narzędzia jest szybka i precyzyjna lokalizacja dostępności poszukiwanego produktu. Aby pomóc Państwu odnaleźć się w setkach tysięcy produktów, jakie oferują producenci, system pobiera informacje logistyczne od dystrybutorów z podziałem na punkty sprzedaży oraz producentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo w kilka sekund uzyskać dane, gdzie można zakupić poszukiwany produkt. Wystarczy wpisać kod produktu i kliknąć przycisk „szukaj”. System pokaże nam wszystkie lokalizacje (z dokładnymi danymi adresowymi) i stany magazynowe danego produktu. Wyszukiwanie można zawęzić do danego regionu czy producenta.

Nie ograniczamy się tylko do funkcji wyszukiwania produktów. Elektronawigator.pl to również platforma wymiany informacji branżowych i technicznych. Dla dystrybutora czy producenta jest to idealna przestrzeń do publikacji informacji o nowościach produktowych czy planach rozwojowych. Informujemy również o ciekawych i ważnych wydarzeniach na rynku elektrotechnicznym.    

Elektronawigator.pl szybko stanie się niezastąpioną pomocą w codziennej pracy dla zakładów produkcyjnych, projektantów, producentów maszyn i rozdzielnic, instalatorów, deweloperów, pracowników działu utrzymania ruchu czy sklepów ze sprzętem elektrotechnicznym.

Na podstawie: Elektronawigator.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii