Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2014-11-04

MH Automatyka wspiera odrodzenie się hokeja na Pomorzu

MH Automatyka wspiera odrodzenie się hokeja na Pomorzu

- Połamania kijów! – takim typowo hokejowym życzeniem zakończyło się spotkanie władz klubu hokejowego Stoczniowiec 2014, który po 4 latach przerwy reaktywował długoletnie tradycje hokejowe na Pomorzu, z przedstawicielami firmy MH Automatyka, która zdecydowała się wesprzeć ten projekt.
Podczas spotkania w siedzibie firmy, MH Automatyka podpisała umowę o współpracy z klubem hokejowym Stoczniowiec 2014 i została jego sponsorem tytularnym. Jedna z wiodących spółek na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej już od 3 lat wspiera m.in. amatorski klub hokejowy występujący w Trójmiejskiej Lidze Hokeja. W tym roku zdecydowała się na pomoc
w reaktywacji hokeja na lodzie na profesjonalnym poziomie w Gdańsku. Celem nadrzędnym projektu jest przyciągnięcie do tej widowiskowej dyscypliny sportu jak największej ilości młodzieży.
Wszystko dla hokeja: MH Automatyka i Pomorze

Umowę sponsoringową na sezon 2014 – 2015 podpisali Jarosław Bońkowski, Wiceprezes Zarządu MH Automatyka oraz Prezes Stowarzyszenia Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014, Bartosz Purzyński.
- MH Automatyka już 3 lata temu postawiła na długofalowe zaangażowanie we wspieranie hokeja na lodzie w Gdańsku. Od tamtej pory klub MH Automatyka Dragons Gdańsk wspaniale się rozwinął, czego efektem był awans do 1 Ligi. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. To dobry kierunek, chcemy nadal wspierać klub w kształceniu przyszłych reprezentantów Polski, z czego słynie gdański hokej. Zaangażowanie w ten sport jest jednocześnie jednym z filarów działań w zakresie odpowiedzialności społecznej MH Automatyka – podkreślił Wiceprezes Jarosław Bońkowski.
„To dla nas ogromne wsparcie" - mówił Arkadiusz Bruliński, Wiceprezes ds. Komunikacji gdańskiego klubu. – „Życzymy każdemu takiego sponsora, który świadomie angażuje się we wsparcie działań nie tylko finansowo, ale także organizacyjnie. Z perspektywy obydwu stron kluczowa jest spójność wartości, które leżą u podstaw naszego zaangażowania. To pozwala zakładać długofalową współpracę w pełnym tego słowa znaczeniu" – podkreślił Arkadiusz Bruliński.
Zespół tym samym występuje w 1 Lidze Hokeja na Lodzie pod nazwą MH Automatyka Stoczniowiec 2014. Mecze gdańskiej drużyny można oglądać w Hali Olivia. W dniu 25 listopada „Automatycy" zagrają w Pucharze Polski przeciwko czwartej drużynie Extraligi, natomiast w dniach 29-30.11 zmierzą się w dwumeczu z Legią Warszawa.

***
Informacje o MH Automatyka
Firma MH Automatyka jest obecna na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej już od 1998 roku, pod obecną nazwą od 2003 roku.
Firma działa na terenie całej Polski, a od 2006 roku otworzyła nowy dział zajmujący się klimatyzacją
i wentylacją.
Zakres działalności firmy obejmuje m.in.:
* kompletację dostaw aparatury elektrycznej,
* systemy monitorowania i nadzoru,
* kompletację dostaw w zakresie elementów wyposażenia szaf sterowniczych i automatyki,
* projekt, montaż i uruchamianie układów automatyki przemysłowej,
* klimatyzatory komfortu - sprzedaż i montaż,
* doradztwo techniczne i usługi serwisowe.

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii