Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-01-10

Charytatywny mecz hokeja

Charytatywny mecz hokeja

9 stycznia 2011 roku razem z orkiestrą - zagrali w Białymstoku także hokeiści MH Automatyka Dragons Gdańsk. I choć mało kto wie, że w stolicy województwa jest drużyna hokejowa - to na jej mecz przyszły całe rodziny. Był emocje, bramki i dźwięk pieniędzy wrzucanych do orkiestrowych puszek.

Dwa do trzech - takim wynikiem zakończył się mecz Amatorskiej Drużyny Hokejowe Białystok i MH Automatyka Dragons Gdańsk. Prawdziwymi zwycięzcami tego starcia - były jednak dzieci, dla których jak co roku gra orkiestra. W Białymstoku - hokej gości od dwa tysiące czwartego roku. Mimo, że amatorsko - to ci, którzy pojawili się dziś na trybunach nie mogli narzekać na brak wrażeń. W ciągu trzech tercji meczu, czyli zegarowej godziny - wolontariuszki WOŚP szybko zapełniły swoje puszki.

Zadowolenia z gry dla orkiestry - nie ukrywali także sami zawodnicy. Jak powiedział Paweł Pezowicz z Amatorskiej Drużyny Hokeja Białystok - Gramy już od wielu lat, co roku organizujemy mecze, aby wspomóc WOŚP. Staramy się zrobić jakieś widowisko, zbieramy trochę pieniążków tak, że zawsze jest świetna zabawa, zapraszamy gorąco jest na co popatrzeć tymczasem muszę lecieć do gry - pozdrawiam wszystkich.

Nasi zawodnicy oprócz umiejętnościm, przywieźli ze sobą kij hokejowy bramkarza reprezentacji Polski z autografem - który przekazali na licytację.

W zdrowym ciele zdrowy duch - a o zdrowie i dla zdrowia najmłodszych - zawodnicy zagrają także za rok.

Na podstawie: tvp.pl, artl. Adam Kropiewnicki

Komentarze do artykułu

remb

Gratulujemy wspaniałej inicjatywy oraz dobrego wyniku w meczu w Białymstoku. 4:2 dla drużyny MH Automatyka Dragons Gdańsk. Jednak nie wynik był najważniejszy w tej całej zabawie .....


Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii