Dominika Bogusz 2010-03-30

ZAMEL CET na targach Automaticon 2010

ZAMEL CET na targach Automaticon 2010

Podczas tegorocznych targów na stoisku GRUPY ZAMEL CET miała miejsce premiera dwóch innowacyjnych serii produktów dedykowanych branży zabezpieczeń. Główną atrakcją stoiska ZAMEL CET był cieszący się ogromną popularnością wśród zwiedzających turniej szachowy „ZAMEL CET – Mistrzowski Ruch”.

W Warszawie po raz pierwszy GRUPA ZAMEL CET zaprezentowała innowacyjny system monitoringu CCTV serii HX900, a także system domofonowy serii DX5100. Nowości wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród osób odwiedzających nasze stoisko. Wielu zainteresowanych zapoznało się również z tymi systemami podczas dedykowanych im seminariów odbywających się podczas targów.

System monitoringu serii HX900 to kompaktowe urządzenie wyposażone w liczne innowacje oraz dodatkowe funkcjonalności w stosunku do istniejących na rynku cyfrowych rejestratorów wideo. Jest to kompletny system przeznaczony do monitoringu osiedli, hoteli, sklepów, szkół, firm, placówek opiekuńczych i domów jednorodzinnych. Do podstawowych zalet systemu zaliczyć należy: wbudowany router Neostrady, bezprzewodowe łącze WI-FI, zintegrowany moduł zasilania kamer, innowacyjny system montażu dysków, a także zupełnie nowy sposób montowania rejestratora (montaż naścienny, w pozycji pionowej). Nie bez znaczenia jest również atrakcyjny design rejestratora.

System domofonowy i wideodomofonowy serii DX5100 to rozwiązanie domofonowe i wideodomofonowe zaprojektowane na potrzeby budownictwa wielorodzinnego i dużych osiedli. Zastosowane rozwiązania komutacyjne umożliwiają tworzenie rozległych instalacji domofonowych (obsługa 99 wejść klatkowych, do 3500 użytkowników) oraz łączność interkomową pomiędzy wszystkimi lokalami wchodzącymi w skład danego systemu.

GRUPA ZAMEL CET podczas targów promowała Automatykę Budynkową – Exta, Systemy Bezpieczeństwa - Gardi, Systemy Domofonowe - Entra, a także Kable i Przewody – CET.

W ramach turnieju szachowego „ZAMEL CET – Mistrzowski Ruch” goście odwiedzający stoisko mogli rozegrać jedyny w swoim rodzaju pojedynek z arcymistrzem szachowym Bartłomiejem Heberlą. Podczas turnieju arcymistrz grał mając zawiązane oczy symultanicznie na trzech szachownicach. W ciągu czterech dni trwania targów nie zabrakło ani zawodników pragnących zmierzyć się z arcymistrzem, ani kibiców, którzy byli pod wrażeniem ilości ruchów i kombinacji zapamiętywanych przez Bartłomieja Heberlę. Podczas targów AUTOMATICON nikomu nie udało się pokonać arcymistrza, co wcale nie oznacza, że obyło się bez wyróżnień. Zawodników grających na wysokim poziomie nagrodzono specjalną statuetką ZAMEL CET „Za mistrzowski ruch”.

Tegoroczne Targi AUTOMATICON możemy zaliczyć do bardzo udanych. Pozytywne opinie na temat prezentowanych przez nas na targach nowości przerosły nasz najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się również, iż szachowa konwencja naszego stoiska przypadła do gustu zwiedzającym. Przy okazji muszę przyznać, że nie spodziewaliśmy się, iż targi w Warszawie skupią aż tak wielu miłośnikow szachów – dodaje Pani Katarzyna Łodzińska, Współwłaściciel firmy ZAMEL oraz Wiceprezes Zarządu firmy CET.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON w Warszawie to od wielu lat największe w Polsce miejsce spotkań producentów, kompletatorów, a także odbiorców automatyki przemysłowej. Podczas tegorocznych targów na powierzchni dwunastu tysięcy metrów kwadratowych swoją ofertę zaprezentowało aż 325 firm z całego świata. GRUPA ZAMEL CET w tym roku po raz drugi wzięła udział w tej imprezie targowej.

Dominika Bogusz

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii